Skip to content

Čikāga pavasarī! SAS lidojumi no 377 EUR turp un atpakaļ

Čikāga ir pazīstama ar savu slaveno arhitektūru, bagāto kultūras un mākslas ainas, izcilu izklaides piedāvājumu un daudzveidīgo ēdienu. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko var redzēt un darīt, apmeklējot Čikāgu:

  1. Millennium Park: Millennium Park ir publisks parks, kas piedāvā dažādas ievērojamas atrakcijas, tostarp slaveno “The Bean” (Cloud Gate) skulptūru, kas ir slavenākais Čikāgas simbols. Jūs varat baudīt skaistu ainavu, apmeklēt koncertus vai iepazīt mākslas darbus.
  2. Art Institute of Chicago: Šis slavenais mākslas muzejs ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Amerikas Savienoto Valstu mākslas muzejiem. Jūs varat apbrīnot tajā esošās mākslas kolekcijas, kas ietver slavenas gleznas, skulptūras, keramiku un citus mākslas darbus.
  3. Navy Pier: Navy Pier ir populāra izklaides vieta, kas atrodas pie Čikāgas ezerā. Šeit jūs varat doties uz ainaviskām rumbām, apmeklēt atrakcijas, piemēram, Ferris Wheel, baudīt izklaides pasākumus un iepirkties veikalos un restorānos.
  4. Willis Tower Skydeck: Willis Tower (bijušais Sears Tower) ir viena no pasaules augstākajām ēkām un piedāvā iespēju apmeklēt Skydeck, kurā ir stikla grīda un panorāmas skatu terase, no kuras var baudīt pārsteidzošu skatu uz pilsētu.
  5. Magnificent Mile: Magnificent Mile ir slavens iepirkšanās rajons, kas ir mājvieta prestižiem veikaliem, dizaina butikiem, restorāniem un luksusa viesnīcām. Šeit jūs varat baudīt iepirkšanos, apmeklēt kultūras pasākumus un baudīt restorānu ēdienus.
  6. Field Museum: Field muzejs ir lielisks vietas apmeklējums visiem dabas zinātniekiem un vēstures entuziastiem. Jūs varat iepazīt tās kolekcijas, kas ietver dinozaura skeletus, mūsdienu dzīvnieku paraugus un daudz ko citu.
  7. Chicago River krastu pastaiga: Doties pastaigā pa Čikāgas upi un iepazīt tās arhitektūru no ūdens ir viena no ieteicamajām aktivitātēm.

Turklāt Čikāga ir slavena arī ar savu mūziku, teātriem, sporta pasākumiem un izcilu ēdienu. Ir ieteicams izbaudīt slaveno Čikāgas pīrāgu, itāļu ēdienu, dziļo picu un citas vietējās delikateses.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Tallinas uz Čikāgu ar pārsēšanos Stokholmā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Lidojumu periods: aprīlis

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Tallina – Čikāga piem. 22.-29.04. 377 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 10./11./12.-20./21./22.04., 11.-18.04., 17.-27.04., 18.-25.04. un citi

Lidojumi uz Čikāgu