Skip to content

Brīvdienas Vīnē! Tiešais lidojums un 3 naktis viesnīcā centrā – 158 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 25.-28.07. 65 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 31.08.-3.09.

Lidojumi uz Vīni

Viesnīca Mariahilf Citycenter Hotel. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 186 EUR.

Viesnīca Raimundhof atrodas Vīnē, 1,3 km attālumā no pasākumu centra Wiener Sadthalle. Viesu rīcībā ir bārs un dārzs. No viesnīcas paveras skats uz dārzu. Viesnīcā tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Šēnbrunnas pils ir aptuveni 1,8 km attālumā, savukārt Leopolda muzejs atrodas 2,2 km attālumā. Viesnīcā tiek piedāvāti ģimenes numuri.

Muzeju kvartāls ir 2,2 km attālumā no viesnīcas, savukārt Dabas vēstures muzejs atrodas 2,4 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Vīnes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 18 km attālumā no viesnīcas Raimundhof. Viesiem par maksu tiek piedāvāts lidostas transfērs.

Viesnīca Vīnē