Skip to content

Brīvdienas Vīnē: lidojums un 4 naktis apartamentos centrā – 187 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 19.-23.10. 102 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi uz Vīni

Apartamenti Studio-Apartment between Schoenbrunn & the City Center (13) uz 4 naktīm 272 EUR

Studijas tipa dzīvoklis starp Šēnbrunni un pilsētas centru (13) atrodas Vīnes 12. Meidlingas rajonā, 2,2 km attālumā no Šēnbrunnas pils, 2,5 km attālumā no Vīnes pilsētas centra un 3,4 km attālumā no Vīnes galvenās dzelzceļa stacijas. Tā atrodas 1,7 km attālumā no Wien Westbahnhof dzelzceļa stacijas un piedāvā liftu.

Šajā vienas guļamistabas dzīvoklī ir bezmaksas bezvadu internets, plakanā ekrāna televizors, veļas mazgājamā mašīna un virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu un krāsni. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.

Šēnbrunnera dārzi atrodas 3,6 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Rozārijs atrodas 4,1 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Vīnes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 21 km attālumā no dzīvokļa Studio-Apartment between Schoenbrunn & the City Center (13).

Apartamenti Vīnē