Skip to content

Brīvdienas Vīnē: lidojums un 3 naktis viesnīcā centrā – 159 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 1.-4.12. 34 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Vīni

2* viesnīca Ibis budget Wien Sankt Marx. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 251 EUR

Viesnīca Ibis budget Wien Sankt Marx atrodas 2 minūšu pastaigas attālumā no autobusu un metro stacijas Erdberg, Vīnes 3. rajonā. Viesiem tiek piedāvāti mūsdienīgi numuri ar bezmaksas gaisa kondicionētāju un plakanā ekrāna televizoru ar satelīttelevīziju. Pilsētas centrs ir pieejams 10 minūšu metro brauciena attālumā. Visā viesnīcā Ibis budget Sankt Marx ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Visiem numuriem ir vannas istaba ar dušu un tualeti.

Bagātīgas bufetes tipa brokastis tiek pasniegtas no pulksten 6:30 līdz 10:00 darba dienās un no pulksten 7:00 līdz 10:30 brīvdienās un valsts svētku dienās. Labos laika apstākļos viesu rīcībā ir terase. Naktsmītnē ir pieejami tirdzniecības automāti ar dzērieniem un uzkodām. Atpūtas zonā viesi bez maksas var izmantot datorus ar interneta pieslēgumu.

Ibis viesnīca Vīnē