Skip to content

Brīvdienas Vīnē! Lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 146 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 30.05.-2.06. 40 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Vīni

Apartamenti Home sweet home uz 3 naktīm – 212 EUR.

No naktsmītnes Home sweet home paveras skats uz iekšpagalmu. Naktsmītne atrodas Vīnē, 3,3 km attālumā no Šēnbrunnas pils un 3,4 km attālumā no Austrijas parlamenta. Tā atrodas 1,9 km attālumā no Wien Westbahnhof dzelzceļa stacijas, un tajā ir lifts. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, un Vīnes pilsētiņa atrodas mazāk nekā 1 km attālumā.

Dzīvoklī ir 1 guļamistaba, plakanā ekrāna televizors ar straumēšanas pakalpojumiem, pilnībā aprīkota virtuve ar trauku mazgājamo mašīnu un krāsni, kā arī 1 vannas istaba ar dušu. Dzīvoklī ir pieejami dvieļi un gultas veļa. Naktsmītne ir nesmēķētāju.

Leopolda muzejs atrodas 3,4 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Vīnes rātsnams atrodas 3,5 km attālumā no dzīvokļa. Tuvākā lidosta ir Vīnes Starptautiskā lidosta, kas atrodas 23 km attālumā no naktsmītnes Home sweet home.

Apartamenti Vīnē