Skip to content

Brīvdienas Vīnē! Lidojums un 3 naktis 4* viesnīcā centrā – 139 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 2.-5.03. 37 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 21.-24.03. 34 EUR un citi

Lidojumi uz Vīni

4* viesnīca Plaza Inn Wien Gasometer uz 3 naktīm – 205 EUR.

Roomz Vienna atrodas blakus iepirkšanās un izklaides centram Gasometer City un tikai 2 minūšu gājiena attālumā no metro stacijas (U3), un tā piedāvā bezmaksas internetu un autostāvvietu par saprātīgām cenām.

Visos eleganti iekārtotajos numuros ir privāta vannas istaba un plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju.

Bārs ir atvērts 24 stundas diennaktī, un tam ir aicinoša terase.

Jūs varat uzturēt sevi formā uz vietas esošajā modernajā fitnesa centrā.

Viesnīca PLAZA INN Gasometer ir viegli sasniedzama, izmantojot automaģistrāles A23 izeju St. Marx un automaģistrāles A4 izeju Alt-Simmering.

Svētā Stefana katedrāle atrodas 10 minūšu metro brauciena attālumā.

Viesnīca Vīnē