Skip to content

Brīvdienas Vīnē: lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā centrā – 165 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 10.-12.06. 160 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

Rīga - Vīne avio biļetes

4* viesnīca: Safestay Vienna Margaretenviertel (divvietīgs numurs 2 naktīm – 171 EUR)

Elegantā viesnīca atrodas tikai 2 metro pieturu attālumā no Vīnes Valsts operas un 4 pieturu attālumā no Šēnbrunnas pils. Viesnīca ir iekārtota vēsturiskā ēkā, kas atrodas Vīnes centrālajā un perspektīvajā 5. rajonā.

Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi. Katrā viesnīcas Safestay Vienna Margaretenviertel numurā ir pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas mēbeles, plakanā ekrāna televizors un mini bārs. Pēc pieprasījuma var tikt nodrošināts klēpjdators, mobilais tālrunis un faksa aparāts.

Slavenā tirgus Naschmarkt apkārtne ar elegantajiem restorāniem, pārtikas stendiem un vēsturiskajām jūgendstila ēkām ir 5 minūšu pastaigas attālumā.

Viesnīca Vīnē