Skip to content

Brīvdienas Ņūkāslā! Tiešais lidojums un 2 naktis viesnīcā centrā – 153 EUR

Ņūkāsla pie Tainas ir skaista un interesanta vieta Lielbritānijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Ņūkāslu pie Tainas:

  1. Apmeklējiet Ņūkāslas pilsētas centru – Ņūkāslas pilsētas centrs ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  2. Apmeklējiet Ņūkāslas pilsētas muzeju – Ņūkāslas pilsētas muzejs ir slavens ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Ņūkāslā pie Tainas.
  3. Dodieties uz Tainas tiltu – Tainas tilts ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Ņūkāslā pie Tainas.
  4. Apmeklējiet Ņūkāslas katedrāli – Ņūkāslas katedrāle ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Ņūkāslas pilsētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Berlīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 13.-15.10. 53 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Par šo cenu ieejami arī citi datumi decembrī

Lidojumi uz Ņūkāslu

Viesnīca centrā: easyHotel Newcastle (divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 198 EUR)

Viesnīca easyHotel Newcastle atrodas Ņūkāslā pie Tainas. Viesiem tiek piedāvātas mūsdienīgas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju un bezvadu interneta pieslēgumu visā naktsmītnē. Viesnīcā ir diennakts reģistratūra.

Visos EasyHotel Newcastle numuros ir gaisa kondicionētājs, privātas dušas un seifs.

Par papildmaksu ir pieejama bagāžas glabātuve un bezvadu interneta pieslēgums.

Viesnīca atrodas 400 metru attālumā no Karaliskā teātra un 500 metru attālumā no dzelzceļa stacijas The Sage un Ņūkāslas. Ņūkāslas Starptautiskā lidosta atrodas 10 km attālumā.

Viesnīca Ņūkāslā