Skip to content

Brīvdienas Marseļā! Lufthansa lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā centrā – 228 EUR

Marseļa ir otrā lielākā pilsēta Francijā, kas atrodas pie Vidusjūras krasta. Pilsēta ir slavena ar savu kultūras mantojumu, ainavu un kulinārijas piedāvājumu. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko var izbaudīt, ceļojot uz Marseļu:

  1. Notre-Dame de la Garde bazilika: Šī bazilika ir viena no Marseļas ikoniskajām apskates vietām un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu un jūru.
  2. Vecā ostas rajons: Šeit varat baudīt svaigus jūras produktus, pastaigāties pa osta un apmeklēt dažādus restorānus un veikalus.
  3. La Cité Radieuse: Šis ir Le Corbusier dizainētais modernistiskais dzīvojamais komplekss, kas ir iecienīts arhitektūras entuziastiem.
  4. MuCEM: Šis ir Eiropas un Vidusjūras civilizāciju muzejs, kas piedāvā iespēju iepazīt reģiona kultūru un vēsturi.
  5. Marseļas vecpilsēta: Vecpilsēta ir pilna ar šaurām ieliņām, kafejnīcām, veikaliem un vēsturiskām ēkām, kas piedāvā iespēju iepazīt pilsētas vēsturi un kultūru.

Marseļa ir arī pazīstama ar savu kulinārijas piedāvājumu, tāpēc šeit var izbaudīt vietējo virtuvi un restorānus. Pilsēta ir arī slavena ar savu mākslas un kultūras piedāvājumu, tāpēc šeit var apmeklēt muzejus, galerijas un teātrus. Marseļa piedāvā daudz ko redzēt un darīt, un tā ir viena no Francijas kultūras un vēsturiskajām galamērķu pilsētām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojums Rīga – Marseļa ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 1.-4.03. 148 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 6.-9.03., 26.-29.04., 24.-27.05., 21.-24.05. un citi

Lidojumi uz Marseļu

3* viesnīca Odalys City Marseille Prado Castellane. Studija uz 3 naktīm – 161 EUR.

Viesnīca Odalys City Marseille Prado Castellane atrodas Marseļā, Provansas-Alpu-Azūra krasta reģionā, 1,1 km attālumā no stadiona Velodrome. Viesiem tiek piedāvāta apsildāma terase un fitnesa centrs. Palais du Pharo atrodas 2,9 km attālumā no naktsmītnes. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Tikai 2 istabās 4 ir atpūtas zona. Viesu rīcībā ir arī virtuvīte ar mikroviļņu krāsni, ledusskapi un plīts virsmu. Tiek nodrošināta gultas veļa.

Katru rītu ir pieejamas kontinentālās brokastis, kurās ietilpst konditorejas izstrādājumi, brokastu pārslas, olas, tēja un kafija.

La Canebiere atrodas 2,1 km attālumā no naktsmītnes Odalys City Marseille Prado Castellane, savukārt Marseļas vecā osta ir 2,3 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Provansas lidosta, kas atrodas 23 km attālumā no naktsmītnes. Blakus īpašumam atrodas maksas publiskā autostāvvieta.

Viesnīca Marseļā