Skip to content

Brīvdienas Edinburgā! Tiešais lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā ar baseinu un saunu – 148 EUR

Edinburga ir skaista un vēsturiska pilsēta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Edinburgu un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Edinburgas pilsētas centrs – Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no skaistākajām pilsētas daļām pasaulē. Tajā ir daudz vēsturisku un arhitektoniski nozīmīgu vietu, piemēram, Edinburgas pils, Svētā Gīla katedrāle un Džona Knox House.
  2. Festivāli – Edinburga ir pazīstama arī ar savu festivālu sezonu, kas ietver Edinburgas Starptautisko festivālu un Fringe festivālu. Šie festivāli piedāvā daudz dažādu izrāžu, koncertu un citu pasākumu.
  3. Skotijas Nacionālais muzejs – Šis muzejs ir viens no lielākajiem un visdaudzveidīgākajiem muzejiem Skotijā. Tajā ir daudz dažādu izstāžu, kas aptver vēsturi, mākslu, dabu un tehnoloģijas.
  4. Arthur’s Seat – Tas ir kalns, kas atrodas netālu no Edinburgas pilsētas centra un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Tas ir populārs tūrisma galamērķis un ir piemērots gan pastaigām, gan pārgājieniem.
  5. Edinburgas pilsētas tūre – Ir daudz dažādu tūru, kas piedāvā ieskatu Edinburgas vēsturē un kultūrā. Tās var būt gan pastaigu tūres, gan autobusa tūres, kas piedāvā iespēju redzēt daudz dažādu vietu un apskatīt pilsētu no dažādiem skatpunktiem.
  6. Royal Mile – Tas ir galvenais ielas posms, kas savieno Edinburgas pili ar Svētā Gīla katedrāli. Šeit var atrast daudz vēsturisku ēku, veikalus, restorānus un suvenīru veikalus.
  7. Holyroodhouse pils un Holyrood klosteris – Šī pils un klosteris atrodas netālu no Edinburgas pils un ir vēsturiska vieta, kur var iepazīt Skotijas karalistes vēsturi.

Edinburga, viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Skotijā, patiks gan kultūras, gan dabas mīļotājiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Edinburgu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 26.-28.01. 41 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Edinbrurgu

4* viesnīca Holiday Inn Edinburgh Zoo, an IHG Hotel – divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 214 EUR.

Šī viesnīca atrodas blakus Edinburgas Zooloģiskajam dārzam, netālu no Murrayfield stadiona un 6,4 km attālumā no Edinburgas Starptautiskās lidostas. Tā piedāvā baseinu, trenažieru zāli, bezmaksas autostāvvietu un restorānu.

Katrs šīs Holiday Inn numurs ir plašs, ar tējas un kafijas pagatavošanas iespēju un satelīttelevīziju. Katrā numurā ir arī gaisa kondicionētājs un bezmaksas WiFi.

Holiday Inn Edinburgh atrodas 4,8 jūdzes uz rietumiem no pilsētas centra un piedāvā skatu uz Pentland Hills. Edinburgas pili un pilsētas centru var viegli sasniegt ar autobusu, pieturas atrodas mazāk nekā 5 minūšu pastaigas attālumā.

Viesnīcas veselības un fitnesa klubā Spirit ir sauna, spa un skaistumkopšanas procedūras. Ir pieejams starptautisks restorāns, kā arī kokteiļu atpūtas telpa. Sāciet dienu ar bufetes tipa brokastīm, kas ietver kontinentālo un silto ēdienu izvēli.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka no pirmdienas, 2023. gada 25. septembra līdz piektdienai, 2024. gada 16. februārim, viesnīcā tiks veikti dažu guļamistabu remontdarbi.

Viesnīca Edinburgā