Skip to content

Brisele valsts svētkos: lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā – 228 EUR

Brisele ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta Beļģijā, kas piedāvā daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Briselē:

  1. Grand Place: Šis ir viens no slavenākajiem laukumiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet laukumu, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Atomium: Šis ir iespaidīgs tūrisma objekts, kas piedāvā ieskatu atomu struktūrā un tās nozīmē.
  3. Manneken Pis jeb čurājošais puisēns: Šis ir slavenais Briseles simbols. Apmeklējiet Manneken Pis, lai uzņemtu fotogrāfijas un iepazītos ar tās vēsturi.
  4. Beļģijas valsts muzejs: Šis ir lielākais muzejs Beļģijā, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  5. Mini Europe: Šis ir miniatūru parka komplekss, kas piedāvā ieskatu Eiropas kultūrā un vēsturē. Apmeklējiet parku, lai iepazītos ar Eiropas kultūru un tradīcijām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Briseli (Charleroi). Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 16-20.11. 59 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Briseli

Iegādāties biļetes autobusam no lidostas uz Briseli var šeit – Flibco

3* viesnīcā Ibis Brussels Erasmus. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 338 EUR.

Viesnīca Ibis Brussels Erasmus atrodas 300 metru attālumā no Erasmus metro stacijas, un tā piedāvā piekļuvi Briseles Centrālajai stacijai un Schuman bez nepieciešamības mainīt metro līniju. Viesnīca piedāvā bezmaksas Wi-Fi. Anderlecht futbola stadions atrodas 5 minūšu metro brauciena attālumā, savukārt Briseles apvedceļš ir 500 metru attālumā.

Viesnīcas numuros ir digitālā televīzija un rakstāmgalds. Tajos ir arī privāta vannas istaba ar dušu un fēnu.

Īpašumā ir diennakts bārs. Uz vietas esošajā restorānā tiek piedāvāti vairāki ēdieni, un par papildmaksu tiek pasniegtas brokastis. Saulainā laikā dzērieni tiek pasniegti terasē.

Viesnīca Briselē