Skip to content

Brisele maijā! Lidojums un 2 naktis viesnīcā – 94 EUR

Brisele ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta Beļģijā, kas piedāvā daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Briselē:

  1. Grand Place: Šis ir viens no slavenākajiem laukumiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet laukumu, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Atomium: Šis ir iespaidīgs tūrisma objekts, kas piedāvā ieskatu atomu struktūrā un tās nozīmē.
  3. Manneken Pis jeb čurājošais puisēns: Šis ir slavenais Briseles simbols. Apmeklējiet Manneken Pis, lai uzņemtu fotogrāfijas un iepazītos ar tās vēsturi.
  4. Beļģijas valsts muzejs: Šis ir lielākais muzejs Beļģijā, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  5. Mini Europe: Šis ir miniatūru parka komplekss, kas piedāvā ieskatu Eiropas kultūrā un vēsturē. Apmeklējiet parku, lai iepazītos ar Eiropas kultūru un tradīcijām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Briseli (Charleroi). Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 26.-28.05. 30 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojums uz Briseli

Iegādāties autobusa biļetes no lidostas uz Briseli var šeit – Flibco

Viesnīcā ibis Budget Charleroi Airport. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 129 EUR.

Viesnīca ibis Budget Charleroi Aeroport atrodas Goselī, 5 minūšu brauciena attālumā no Briseles Dienvidu Šarleruā lidostas. Naktsmītnē ir diennakts reģistratūra. Līdz Briseles centram ir iespējams aizbraukt stundas laikā.

Sabiedriskajās zonās un numuros tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Viesi var malkot dzērienus terasē.

Viesnīcā ibis Budget Charleroi visu diennakti ir pieejami siltie ēdieni, uzkodas un dzērieni. Bufetes tipa brokastis tiek pasniegtas no plkst. 4:30.

Pēc pieprasījuma un par papildmaksu viesiem ir pieejami taksometra pakalpojumi uz lidostu. Dzelzceļa stacija Charleroi-Sud ir 15 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas ibis Budget Charleroi Airport.

Viesnīca Briselē