Skip to content

Brisele maijā! Lidojums un 2 naktis 3* apartviesnīcā – 103 EUR

Brisele ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta Beļģijā, kas piedāvā daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Briselē:

  1. Grand Place: Šis ir viens no slavenākajiem laukumiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet laukumu, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Atomium: Šis ir iespaidīgs tūrisma objekts, kas piedāvā ieskatu atomu struktūrā un tās nozīmē.
  3. Manneken Pis jeb čurājošais puisēns: Šis ir slavenais Briseles simbols. Apmeklējiet Manneken Pis, lai uzņemtu fotogrāfijas un iepazītos ar tās vēsturi.
  4. Beļģijas valsts muzejs: Šis ir lielākais muzejs Beļģijā, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  5. Mini Europe: Šis ir miniatūru parka komplekss, kas piedāvā ieskatu Eiropas kultūrā un vēsturē. Apmeklējiet parku, lai iepazītos ar Eiropas kultūru un tradīcijām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Briseli (Charleroi). Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 19.-21.05. 34 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Briseli

Iegādāties biļetes autobusam no lidostas uz Briseli var šeit – Flibco

3* viesnīcā Diamant Suites Brussels EU. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 139 EUR.

Šis īpašums atrodas 4 minūšu brauciena attālumā no Briseles Eiropas rajona. Diamant Suites Brussels EU piedāvā pakalpojumu studijas un vienas guļamistabas dzīvokļus ar bezmaksas Wi-Fi. Briseles vēsturiskais Lielais laukums atrodas 25 minūšu autobusa brauciena attālumā.

No katra labiekārtotā dzīvokļa paveras skats uz pilsētu vai dārzu. Tajos ir plakanā ekrāna televizors un vannas istaba ar dušu un augstākās kvalitātes tualetes piederumiem.

Jūs varat pagatavot maltītes pilnībā aprīkotajā virtuvītē, kas ir aprīkota ar trauku mazgājamo mašīnu, mikroviļņu krāsni un ledusskapi ar iebūvētu saldētavu (atkarībā no telpas kategorijas).

Jūs varat atpūsties dārzā vai terasē. No autobusu pieturas Diamant, kas atrodas 50 metru attālumā, var bez pārsēšanās nokļūt Briseles Centrālajā stacijā.

Viesnīca Briselē