Skip to content

Brisele (Antverpene, Gente, Brige) septembrī: lidojums, auto noma un 3 naktis 3* viesnīcā – 226 EUR

Brisele ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta Beļģijā, kas piedāvā daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Briselē:

  1. Grand Place: Šis ir viens no slavenākajiem laukumiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet laukumu, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Atomium: Šis ir iespaidīgs tūrisma objekts, kas piedāvā ieskatu atomu struktūrā un tās nozīmē.
  3. Manneken Pis jeb čurājošais puisēns: Šis ir slavenais Briseles simbols. Apmeklējiet Manneken Pis, lai uzņemtu fotogrāfijas un iepazītos ar tās vēsturi.
  4. Beļģijas valsts muzejs: Šis ir lielākais muzejs Beļģijā, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  5. Mini Europe: Šis ir miniatūru parka komplekss, kas piedāvā ieskatu Eiropas kultūrā un vēsturē. Apmeklējiet parku, lai iepazītos ar Eiropas kultūru un tradīcijām.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Briseli (Charleroi). Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 28.09.-01.10. 97 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojumi uz Briseli

3* viesnīcā ibis Brussels Waterloo. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 231 EUR.

Viesnīca ibis Brussels Waterloo atrodas Vaterlo centrā, netālu no biznesa rajona, visām galvenajām sabiedriskā transporta pieturām un nozīmīgākajām apskates vietām.

Vakaros viesi var atpūsties viesnīcas ibis bārā, malkojot dzērienus. Terase ir jauka laika pavadīšanas vieta gada siltākajos mēnešos.

Viesiem bez maksas ir pieejama publiskā autostāvvieta. Numuros tiek nodrošināts bezmaksas WiFi.

Uzturēšanās laikā viesi var doties iepazīt pilsētu. 4 km attālumā atrodas Vaterlo kaujas lauks. Vaterlo dzelzceļa stacija ir nepilnu 15 minūšu pastaigas attālumā.

Auto noma uz 3 dienām no 81 EUR ar 600 km nobraukumu vai neierobežotu nobraukumu no 105 EUR.

Auto noma