Skip to content

Brēmene: lidojums un 3 naktis viesnīcā vecpilsētā – 191 EUR

Brēmene ir skaista un interesanta vieta Vācijas ziemeļos, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Brēmeni:

  1. Apmeklējiet Bremer Marktplatz un Roland statuju – Bremer Marktplatz ir skaista laukums, kas atrodas Brēmenes centrā un ir slavens ar savu Roland statuju. Šeit ir iespējams baudīt skaistu skatu uz apkārtni un apmeklēt dažus no laukuma kafejnīcām.
  2. Apmeklējiet Rātsnamu – Rātsnams ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Bremer Marktplatz. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  3. Izbaudiet Schnoor rajonu – Schnoor rajons ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  4. Apmeklējiet Böttcherstrasse – Böttcherstrasse ir slavena ar savu arhitektūru un mākslas galerijām. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus mākslas darbus un iegādāties suvenīrus.
  5. Dodieties uz Vācijas Jūras muzeju – Vācijas Jūras muzejs ir slavens ar savu jūras vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Brēmenē.

Kopumā, Brēmene ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru, garšīgus ēdienus un apskatīt dažādus senatnes pieminekļus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Viļņas uz Brēmeni (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi:

17.-20.11. 65 EUR (vienam cilvēkam turp un atpakaļ)

Lidojumi uz Brēmeni

Viesnīca B&B Hotel Bremen-Altstadt uz 3 naktīm – 252 EUR.

Šajā viesnīcā ir diennakts reģistratūra un vestibils ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu . Tā atrodas 800 metru attālumā no UNESCO sarakstā iekļautā Brēmenes rātsnama pilsētas centrā.

B&B Hotel Bremen-Altstadt piedāvā brokastis par papildu samaksu. Bārs ar bezmaksas bezvadu internetu ir atvērts katru dienu no pulksten 12:00 līdz 1:00.

Vēsturiskais Schnoor kvartāls ar Böttcherstraße interesanto arhitektūru atrodas mazāk nekā 1 km attālumā. Radio Bremen autobusu un tramvaju pieturas atrodas mazāk nekā 100 metru attālumā no viesnīcas.

Viesnīca Brēmenē