Skip to content

Brazīlija ar Turkish Airlines! Lidojumi uz Sanpaulu no 599 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu

São Paulo ir Brazīlijas lielākā pilsēta un viena no lielākajām pilsētām pasaulē. Ceļojot uz São Paulo, jūs varat izbaudīt dažādas piedāvātās iespējas, sākot no kultūras un mākslas līdz izcilai virtuvei un aktīvām izklaides iespējām. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vēlētos apmeklēt São Paulo:

  1. Kultūras bagātības: São Paulo ir slavena ar savu kultūras daudzveidību. Pilsētā ir vairāki muzeji, teātri un mākslas galerijas, kur varat izbaudīt gan tradicionālos, gan modernos mākslas darbus.
  2. Arhitektūra: São Paulo ir pilsēta, kas piedāvā dažādu arhitektūras stilu kombināciju. Jūs varēsiet apskatīt gan modernus debeskrāpjus, gan vēsturiskus ēkas, piemēram, Pátio do Colégio, kas ir vieta, kur pilsēta tika dibināta.
  3. Izklaides un naktsdzīve: São Paulo ir slavena ar savu dzīvo naktsdzīvi. Pilsētā ir daudz bāru, naktstilpu un klubu, kur varat baudīt mūziku un deju līdz pat rītausmai.
  4. Gourmet virtuve: Pilsētā ir plašs ēdienu klāsts, ieskaitot tradicionālās brazīliešu ēdienreizes un arī starptautiskās virtuves piedāvājumu. São Paulo ir ievērojama arī ar savu kulināro inovāciju un augstās klases restorāniem.
  5. Dabas un atpūtas iespējas: Lai arī São Paulo ir liela pilsēta, tā apkārtnē ir skaisti dabas rezervāti un parki, piemēram, Ibirapuera parks, kur jūs varat baudīt pastaigas un atpūsties no pilsētas kņada.
  6. Iepirkšanās: Pilsēta ir lieliska iepirkšanās vieta ar modeļu veikaliem, ielu tirgiem un moderniem tirdzniecības centriem, piemēram, Paulista ielas rajonā.

Pirms ceļojuma ieteicams iepazīties ar aktuālo informāciju par drošību un citiem ceļojumu aspektiem, bet São Paulo noteikti piedāvā daudzveidīgu un aizraujošu pieredzi.

Labākais laiks ceļot uz São Paulo ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un plāniem, bet kopumā populārākais laiks apmeklējumam ir no maija līdz septembrim, kas ir ziemas mēneši Brazīlijā. Šajā periodā temperatūras ir salīdzinoši mērenas, svētki ir mazāk intensīvi, un lietus ir mazāk izplatīti.

Tomēr, ir vērts ņemt vērā, ka São Paulo var piedzīvot lietusgāzes un drudzi, it īpaši vasaras mēnešos (novembris līdz martam). Vasarā var būt silti un mitri, bet tajā pašā laikā var sastapties ar pārsteiguma lietusgāzēm.

Sākot ar septembri un beidzot ar novembri, notiek daži nozīmīgi pasākumi un svētki, piemēram, São Paulo modeļu nedēļa, kas var piedāvāt interesantas pieredzes tiem, kas interesējas par modes industrijas notikumiem.

Kopumā, laiks, kad ceļot uz São Paulo, var būt atkarīgs no jūsu personīgajiem ieteikumiem attiecībā uz klimatu un pasākumiem, ko vēlaties apmeklēt. Pirms plānojat ceļojumu, ieteicams sekot laika apstākļu prognozei un pārbaudīt notikumu kalendāru, lai izvairītos no nevēlamām pārsteigumiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas/Viļņas/Tallinas uz Sanpaulu ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: marts

Tallina – Sanpaulu piem. 5.-15.03. 599 EUR turp un atpakaļ

Rīga – Sanpaulu piem. 15.-23.03. 605 EUR turp un atpakaļ

Viļņa – Sanpaulu piem. 5.-15.03. 599 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 12./13./15.-21./22./24./25./27./28.03. un citi

Lidojumi uz Sanpaulu
Lidojumi uz Sanpaulu