Skip to content

Bilbao! Lufthansa lidojums no Rīgas un 2 naktis 4* viesnīcā – 225 EUR

Bilbao ir skaista un interesanta vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Bilbao:

  • Apmeklējiet Gugenheima muzeju – Gugenheima muzejs ir slavens ar savu mūsdienu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Casco Viejo – Casco Viejo ir senā pilsēta, kas ir slavena ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Zubizuri – Zubizuri ir slavens ar savu moderno arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Bilbao Fine Arts Museum – Bilbao Fine Arts Museum ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Bilbao Cathedral – Bilbao Cathedral ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Teatro Arriaga – Teatro Arriaga ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.
  • Apmeklējiet Plaza Nueva – Plaza Nueva ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Bilbao.

Kopumā, Bilbao ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu brīvdienas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Bilbao ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Rīga – Bilbao piem. 25.-27.11. 145 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 25.-29.11., 22.-26.11., 24.-26./27.11., 19.-21./23.04., 25.-27./28.04., 3.-5./7.05., 24.-26./28.05. un citi

Lidojumi uz Bilbao

4* viesnīca Hotel Gran Bilbao – divvietīgs numurs ar brokastīm uz 2 naktīm – 160 EUR.

Šī elegantā dizaina viesnīca piedāvā bezmaksas Wi-Fi un plašus numurus ar plakanā ekrāna satelīta TV. Tā atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no Bilbao katedrāles un populārā Seven Streets rajona.

Viesnīcas Gran Bilbao numuros ir krāsains mūsdienīgs interjers un koka mēbeles. Katrā numurā ir gaisa kondicionētājs un liela vannas istaba ar fēnu.

Katru dienu viesnīcā tiek pasniegtas bufetes tipa brokastis.

Viesnīca atrodas tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Bilbao prāmju ostas ar tiešu piekļuvi no automaģistrāles A8. Autobusi, kas kursē uz pilsētas centru, pietur pie viesnīcas, un Atxuri tramvaju pietura atrodas tikai 750 metru attālumā.

Viesnīca Bilbao