Skip to content

Bezmaksas pilsētas tūres pārsēšanās laikā

Ilgstošas pārsēšanās laikā lidostās var būt nogurdinošas un liekas, ka laiks staigā pa apli. Taču, izrādās, ka šo laiku var pavadīt daudz jautrāk un saistošāk! Ja neesi dzirdējis par šo iespēju, tad šis bloga raksts ir tieši Tev. Iedomājies, ka var vērot svešas pilsētas ielas, baudīt vietējo kultūru un vēsturi, nevis noguris sēdēt lidostas krēslā!

Šajā rakstā mēs apskatīsim lidostas, kurās piedāvā bezmaksas pilsētas apskates tūres (angļu valodā) tiem, kam ilgi jāgaida lidostā. Protams, jāpatur prātā, ka dažreiz var būt nepieciešama attiecīgās valsts vīza, bet par to mēs arī pastāstīsim. Tāpēc nolaidiet nogurumu, un sagatavojieties iepazīt šo brīnišķīgo iespēju, kā padarīt jūsu pārsēšanās laiku par neaizmirstamu pieredzi!

Lidostu saraksts

Changi Singapore

Kaut Singapūras lidosta pieskaitāma pie vislabākajam pasaulē, ja jums ir vismaz 6 brīvas stundas, izmantojiet iespēju apskatīt pilsētu. Apskates tūres ir pieejamas nakts un dienas laikos – 6 reizes dienā – un ilgst 2,5 stundas. Dienas tūres laikā jums būs iespēja apskatīt koloniālo un biznesa rajonus, 20 minūšu laikā pastaigāties Merlion parkā, izbraukt cauri kvartāliem Čainatauna un Mazā Indija, utt.
Nakts tūre ļaus jums izbaudīt pilsētas gaismas pilnā krāšņumā, braucot garām Singapore Flyer panorāmas ratam un Marina Bay līcim.

Cik maksā: bezmaksas! 

Kur pieteikties: bezmaksas Singapūras tūres kiosks terminālos 1 un 2.

Jāpiesakās vismaz stunda pirms tūres.

Seoul Incheon Airport

Pārsēšanos Seulā? Te jums būs iespēja izvēlēties no pat 7 dažādām tūrēm no 1 līdz 5 stundām. Ja jums ir vismaz divas papildus stundas pie tūres ilguma – droši dodaties apskatīt pilsētu.

Cik maksā: bezmaksas! 

Kur pieteikties: pie Transit Tour kioskiem 1., 2. vai 3.stāvos pasažieru terminālā. Vai veikt rezervāciju online

Taipei Taoyuan Airport

Esiet Taipejas lidostā un ir 8 brīvas stundas? Taipejā ir pieejamas divas tūres: rīta (ap 8:00) un pēcpusdienas (ap 13:30). Katrai no divām tūrēm ir savs maršruts. Vairāk informācijas par katru var atrast šeit. 

Cik maksā: bezmaksas! 

Kur pieteikties: tūristu centrā lidostas ielidošanas zālē. 

Doha Hamad Airport

Qatar Airways sadarbībā ar Qatar Tourism Authority piedāvā apskates tūres Dohā tiem, kam ir vismaz 5 stundas pirms nākamas izlidošanas. Tūres laikā jums būs iespēja apskatīt visslavenākos apskates objektus pilsētā.

Cik maksā: bezmaksas! 

Kur pieteikties: Doha City Tour kiosks.

Istanbul Ataturk Airport

Ceļojiet ar Turkish Airlines, ir vismaz 8 stundas? Tad jums ir iespēja pieteikties tūrēm Stambulā – 3 dažādas opcijas – un apskatīt vispazīstamākos apskates objektus, iekļaujot Sultāna Ahmeda mošeju. Vairāk info šeit.

Cik maksā: bezmaksas! 

Kur pieteikties: Hotel Desk kioskā starptautiskās ielidošanas zālē vismaz 30 minūtes pirms tūres.

Kopumā, bezmaksas pilsētas tūres pārsēšanās laikā ir lieliska iespēja izmantot ilgstošu gaidīšanas laiku lidostās par labu un bagātināt savu ceļojumu pieredzi. Tā vietā, lai nogurdinoši gaidītu nākamo lidojumu, tu vari iepazīt un izbaudīt jaunu pilsētu, kas varētu kļūt par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Atceries pārbaudīt vīzu prasības un pievienoties šīm tūrēm laicīgi, lai nodrošinātu savu vietu. Ar šo informāciju rokā, esi drosmīgs un atklāj jaunas vietas, kuras varētu palikt tavā sirdī uz mūžu.

Lai jaukus piedzīvojumus un neaizmirstamas pārsēšanās laiku pilsētas tūres!