Skip to content

Berlīne! Tiešais lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā centrā tikai 108 EUR

Ceļošana uz Berlīni, Vācijas galvaspilsētu, ir izcila iespēja iepazīt šīs dinamiskās un vēsturiski nozīmīgās pilsētas aizraujošo atmosfēru. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts apmeklēt Berlīni un ko redzēt divu dienu laikā:

  1. Vēsturiskās pieminekļi: Berlīne ir bagāta ar vēsturiskiem un kultūras pieminekļiem. Jūs varētu apmeklēt Berlīnes Mūri un Checkpoint Charlie, kas atgādina par laikiem, kad Berlīne tika sadalīta. Arī Berlīnes Katedrāle un Brandenburgas vārti ir pieminekļi, kurus ir vērts apskatīt.
  2. Muzeji un māksla: Berlīne ir slavena ar savu muzeju klāstu un mākslas piedāvājumu. Jūs varētu doties uz Pergamona muzeju, kas izstāda senatnes artefaktus, vai Berlīnes Nacionālo galeriju, lai apskatītu moderno mākslu. Turklāt Berlīnē ir daudzas mākslas galerijas un alternatīvas mākslas telpas, kur jūs varētu iepazīt vietējo mākslinieku darbus.
  3. Iepirkšanās un restorāni: Berlīne ir modes un dizaina pilsēta, kurā jūs varētu atrast dažādus iepirkšanās piedāvājumus. No luksusa veikaliem līdz alternatīviem dizaina veikaliem un tirgotavām – šeit ir kaut kas ikvienai gaumei. Turklāt Berlīne piedāvā plašu restorānu izvēli, no tradicionālās Vācijas virtuves līdz eksotiskām ēdienu kultūrām.
  4. Parki un atpūta: Berlīne ir zaļa pilsēta ar daudziem parkiem un atpūtas vietām. Jūs varētu doties uz Tiergarten, kas ir lielākais parks Berlīnē. Turklāt Tempelhofer Feld, kas agrāk bija lidosta, ir kļuvis par populāru vietu, kur iedzīvotāji pulcējas un bauda brīvdienu aktivitātes.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Berlīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 12.-14.12. 40 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Par šo cenu ieejami arī citi datumi decembrī

Lidojumi uz Berlīni

3* viesnīca: Upper Room Hotel Kurfürstendamm (divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 137 EUR)

Šī kultūrvēsturisko pieminekļu sarakstā iekļautā ēka atrodas Berlīnes rietumu daļas centrā, 2 minūšu pastaigas attālumā no iepirkšanās ielas Kurfürstendamm. Viesiem tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Naktsmītne ir lieliski piemērota, lai dotos iepirkties un apmeklētu apskates vietas.

Viesnīcā Upper Room tiek piedāvāti mājīgi numuri ar plakanā ekrāna televizoru, rakstāmgaldu un privātu vannas istabu.

Viesnīca Upper Room atrodas netālu no vairākām autobusu pieturām, pilsētas metro (U-Bahn) stacijām un pilsētas dzelzceļa (S-Bahn) stacijām. Viesiem ir pieejama lieliska sabiedriskā transporta satiksme uz visiem Berlīnes rajoniem, tostarp izstāžu centru ICC.

Vairāki Berlīnes galvenie apskates objekti atrodas nelielas pastaigas attālumā no viesnīcas Upper Room. Viesi var apmeklēt netālu esošo Berlīnes Zooloģisko dārzu, teātri Theater des Westens, pasaulē pazīstamo lielveikalu KaDeWe, kā arī iepirkties un ieturēt maltītes kompleksā Europa-Center.

Viesnīca Berlīnē