Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Berlīni decembrī! Vēl joprojām ir biļetes par 9 EUR vienā virzienā! Iepirkšanās, kultūra, muzeji un Ziemassvētku tirdziņi. Lidojums no Rīgas un 2 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 70 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi: decembris
Piemēra datumi: 11.-13.12.

7./9.-12./13.12.

29.11.-5.12.

4* viesnīca HSH Hotel Apartments Mitte.

Šī Berlīnes viesnīca atrodas 100 metru attālumā no metro stacijas Naturkundemuseum un 10 minūšu pastaigas attālumā no iepirkšanās rajona Friedrichstrasse. Viesu rīcībā ir diennakts reģistratūra, spa, pazemes autostāvvieta un bezmaksas interneta termināļi.

Naktsmītnē HSH Hotel Apartments Mitte tiek piedāvāti mūsdienīgi numuri, studijas un dzīvokļi ar bezmaksas bezvadu internetu. Tajos visos ir atpūtas zona ar Hi-Fi audiosistēmu un DVD atskaņotāju, kā arī plaša un mūsdienīga vannas istaba.

Viesi var atpūsties spa centrā, kurā ir pieejama sauna, solārijs un trenažieru zāle. Gados jaunākie viesi var spēlēties dārzā un izmantot bērnu rotaļlietas.

Katru rītu tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis, un vestibilā bez maksas ir pieejami karstie dzērieni.

Dabas muzejs atrodas tikai 300 metru attālumā no viesnīcas HSH. Līdz Berlīnes Centrālajai dzelzceļa stacijai, no kuras ir iespējams nokļūt jebkurā pilsētas vietā, ir tikai nedaudz vairāk par 1 kilometru.

Viesi slavē naktsmītni HSH Hotel Apartments Mitte brīnišķīgās apkalpošanas dēļ.

Rajons Mitte ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē vēsturemuzeji un arhitektūra.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Berlīne, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 100 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.