Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Berlīni vasarā! Ryanair lidojumi no Rīgas no 36 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 127 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi: jūnijs, jūlijs

Piemēra datumi: 13.-16.07.

4* viesnīca NH Berlin City West.

Šī mūsdienīgā četrzvaigžņu viesnīca atrodas Vilmersdorfas rajonā. No viesnīcas viesi var ērti nokļūt visos Berlīnes rajonos. Viesnīcas sabiedriskajās zonās tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Vestibila bārā visu diennakti tiek piedāvātas uzkodas un dzērieni.

Viesnīca NH Berlin City West atrodas 150 metru attālumā no metro stacijas Berliner Straße. No stacijas viesi var dažu minūšu laikā nokļūt līdz tādām pasaulē slavenām apskates vietām kā iepirkšanās iela Kurfürstendamm, vēsturiskā Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīca un Berlīnes Zooloģiskais dārzs.

Viesnīcas NH Berlin City West viesiem tiek piedāvāta nakšņošana plašos un mūsdienīgos numuros. Dzīvokļos ir atsevišķa guļamistaba un viesistaba.

Viesu rīcībā ir fitnesa centrs. Draudzīgais viesnīcas personāls labprāt sniegs viesiem padomus par ekskursiju iespējām, kā arī citus ieteikumus.

Dzelzceļa stacijā Zoologischer Garten var nokļūt 5 minūšu laikā, brauc ar metro. Autobraucēji novērtēs vieglo piekļuvi automaģistrālei A100, kas ir pieejama tikai 1 km attālumā.

Rajons Šarlotenburga-Vilmersdorfa ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē iepirkšanāsērts sabiedriskais transports un apskates vietas.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 182 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.