Skip to content

Bavārijas Alpi! Lidojumi jūnijā no 30 EUR turp un atpakaļ, auto noma no 15 EUR dienā

Vācijas Algava (Allgäu) ir pievilcīga reģiona daļa ar burvīgajiem kalniem, lauku ainavām un tradicionālo Vācijas kultūru. Šeit ir daudz interesantu vietu, kuras vērts apmeklēt. Šeit ir dažas idejas par to, ko darīt un ko redzēt Vācijas Algavā:

  1. Alpu kalni: Algava atrodas Alpu dienvidu daļā, tāpēc jums ir iespēja baudīt skaistas kalnu ainavas un veikt pastaigas vai kalnu kāpšanas izbraucienus. Piemēram, Nebelhorn un Fellhorn ir populāri kalni, kurus var apmeklēt gan vasarā, gan ziemā.
  2. Oberstdorf: šis ir viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Algavā. Oberstdorf piedāvā daudz aktivitāšu, tostarp kalnu slēpošanu, snovbordu, pārgājienus un kāpšanu.
  3. Konstance ezers: nedaudz uz dienvidiem no Algavas atrodas Konstance ezers, ko var apmeklēt un baudīt peldēšanu, ūdens sportus vai izbraucienus pa ezera krastu.
  4. Tradicionālās pilsētas un ciemati: apmeklējiet tradicionālās Vācu pilsētas un ciematus, piemēram, Füssen vai Lindau. Šeit jūs varēsiet iepazīties ar vēsturi, apskatīt senās arhitektūras pieminekļus un baudīt mazos kafejnīcas un veikalus.
  5. Algavas muzeji: uzziniet vairāk par reģiona vēsturi un kultūru, apmeklējot Algavas muzejus. Piemēram, Algavas muzejs Oberstdorfā piedāvā izstādes par reģiona dzīvi, vēsturi un kultūru.
  6. Pārgājieni un velo ceļojumi: Algava ir piemērota vieta pārgājieniem un velo ceļojumiem. Izklausieties vienu no daudzajiem maršrutiem, lai izbaudītu ainavu daudzveidību un svaigo gaisu.
  7. Kulinārie piedzīvojumi: iegūstiet ieskatu Vācu virtuvē, apmeklējot tradicionālos restorānus un baudot vietējos ēdienus. Piemēram, mēģiniet Allgäuer Käsespätzle, tradicionālu Vācu sieru un nūdeļu ēdienu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Memmingeni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 11.-18.06. 30 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 15.-18./22.06. 40 EUR, 25.-29.06. 33 EUR,

Lidojumi uz Memmingeni

Auto noma uz 7 dienām – 108 EUR (iekļauti 2100 km) vai 114 EUR ar neierobežotu nobraukumu.

auto noma