Skip to content

Barselona jūlijā! Tiešais Ryanair lidojums no Rīgas un 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras – 249 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Barselonas pludmales jūlijā! Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas no 70 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar baseinu netālu no pludmales – 249 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

13.-20.07. 70 EUR 

3* viesnīca Hotel Canal Olimpic.

Pievilcīgā viesnīca, kas atrodas klusā Kasteļdefelsas rajonā, piedāvā bezmaksas bezvadu internetu. Barselonas lidosta El Prat ir tikai 8 km attālumā, un autoceļš C-31 nodrošina tiešu piekļuvi viesnīcai.

Viesnīca Canal Olimpic piedāvā āra peldbaseinu, saunu un sauļošanās terasi. Viesnīcu ieskauj jauki dārzi. Visiem numuriem ir balkons.

Viesnīca Canal Olimpic atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no Barselonas. Autobusi kursē tieši uz konferenču centru Feria no autobusu pieturas, kas atrodas 200 metru attālumā.

Gan Kasteļdefelsas dzelzceļa stacija, gan pludmale ir aptuveni 15 minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas.

Vidusjūras Tehnoloģiju parks (Parque Mediterráneo de la Tecnología), Olimpiskais kanāls un Andresa Žimeno (Andrés Gimeno) tenisa klubs atrodas pastaigas attālumā no viesnīcas.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 359 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!