Skip to content

Bali martā! Lidojums un 8 naktis 4* viesnīcā ar skatu uz okeānu – 725 EUR

Bali ir skaista sala Indonēzijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas lietas, ko varat darīt un redzēt Bali:

 • Apmeklēt Bali tempļus, piemēram, Uluwatu templi un Tanah Lot templi.
 • Izbaudīt skaistās pludmales, piemēram, Kuta, Seminyak un Nusa Dua.
 • Apmeklēt Ubudas pilsētu un apskatīt tās rīsu laukus un dabu.
 • Piedalīties tradicionālās Bali dēju izrādēs.
 • Izbaudīt vietējo virtuvi, apmeklējot tradicionālos restorānus un iegūstot garšas pieredzi.
 • Apmeklēt Baliem, kas ir tradicionālas Bali mājas, lai iepazītos ar vietējo kultūru un dzīvesveidu.
 • Piedalīties džungļu trekā vai riteņbraukšanā pa kalniem, lai izbaudītu skaisto dabu.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Bali, ir no aprīļa līdz oktobrim, kas ir sausais un mazāk mitrais laiks. Tomēr, ja jūs meklējat labākas cenas un mazāk tūristu, jūs varat apsvērt ceļošanu ārpus augstās sezonas. Šeit ir daži ieteikumi, ko varat ņemt vērā, plānojot ceļojumu uz Bali:

 • Augstā sezona ir no jūnija līdz septembrim, kad ir sausais un mazāk mitrais laiks. Tomēr, tas ir arī laiks, kad ir visvairāk tūristu, un cenas par viesnīcām un citām pakalpojumiem var būt augstākas.
 • Zemā sezona ir no novembra līdz martam, kad ir lielāka iespēja uz lietainiem laika apstākļiem. Tomēr, šajā laikā ir mazāk tūristu, un cenas var būt zemākas.
 • Aprīlis un maijs ir labi mēneši, lai apmeklētu Bali, jo tie ir pirms augstās sezonas, un cenas var būt zemākas. Šajā laikā ir mazāk tūristu, un laiks ir jauks un sauss.
 • Oktobris ir arī labs mēnesis, lai apmeklētu Bali, jo tas ir pēc augstās sezonas, un cenas var būt zemākas. Šajā laikā ir mazāk tūristu, un laiks ir jauks un sauss.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

KLM un Air France lidojumi no Rīgas uz Bali ar pārsēšanos.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Rīga – Bali piem. 16.-25.03. 666 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 12./14.-25.03.

Lidojums uz Bali

4* viesnīca Double One Villas. Divvietīgs numurs ar skatu uz okeānu uz 8 naktīm – 119 EUR.

Tropu apstādījumu ieskautā naktsmītne Double One Villas piedāvā mierīgas naktsmītnes ar privātiem balkoniem. Tā atrodas dažu soļu attālumā no Lipas pludmales, un tā piedāvā āra baseinu ar brīnišķīgu skatu uz okeānu un ūdens sporta iespējas.

Numuriem ir lieli logi ar gleznainu skatu, gaisa kondicionētājs, plašs izkārtojums, dīvāns un pievienota vannas istaba. Nesteidzīgas pēcpusdienas var pavadīt āra atpūtas zonā.

Viesnīca Double One Villas atrodas Bali ziemeļaustrumu krastā, 2 stundu brauciena attālumā no Kutas un Denpasāras aktivitātēm. Tā atrodas 3 stundu brauciena attālumā no Ngurah Rai Starptautiskās lidostas un piedāvā transporta pakalpojumus no un uz lidostu.

Viesi var baudīt nomierinošas masāžas vai doties niršanas un makšķerēšanas braucienos. Personāls var nodrošināt velosipēdu nomu un ceļojumu pakalpojumus.

Brīvdabas restorānā tiek piedāvāti dažādi starptautiskās un vietējās virtuves ēdieni, no kuriem paveras panorāmas skats uz okeānu.

Viesnīca Bali