Skip to content

Bahreina ar Turkish Airline! Lidojumi no 356 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu

Ceļojums uz Bahreinu piedāvā iespēju iepazīt Tuvo Austrumu kultūru, vēsturi un modernās attīstības apvienojumu. Šī mazā, bet bagātīgā Persijas līča valsts piedāvā daudzveidīgas aktivitātes un apskates vietas. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Bahreinu, un ko tur redzēt un darīt:

1. Vēsturiskās un kultūras vietas

 • Bahrain Fort (Qal’at al-Bahrain): UNESCO Pasaules mantojuma objekts, kas sniedz ieskatu Bahreinas senajā vēsturē. Forts ir bijis apdzīvots vairāk nekā 4000 gadu un piedāvā lielisku skatu uz apkārtni.
 • Bahrain National Museum: Šis muzejs ir lieliska vieta, lai iepazītos ar Bahreinas vēsturi un kultūru, sākot no senatnes līdz mūsdienām.
 • Muharraq Island: Šī sala ir slavena ar savu vēsturisko arhitektūru, tradicionālajiem tirgiem un kultūras mantojumu.

2. Modernās atrakcijas

 • Bahrain World Trade Center: Viens no modernākajiem un iespaidīgākajiem debesskrāpjiem Bahreinā ar unikālu dizainu un integrētām vēja turbīnām.
 • The Avenues Bahrain: Populārs iepirkšanās un izklaides centrs, kas piedāvā plašu veikalu, restorānu un izklaides iespēju klāstu.
 • Bahrain International Circuit: Pazīstams ar savām Formula 1 sacīkstēm, šis sacīkšu trase ir obligāta apmeklējuma vieta autosporta entuziastiem.

3. Dabas skaistumi un aktivitātes

 • Al Areen Wildlife Park & Reserve: Šis parks ir mājvieta daudziem retiem un apdraudētiem dzīvniekiem. Ideāla vieta ģimenēm un dabas mīļotājiem.
 • Amwaj Islands: Mākslīgas salas, kur var baudīt pludmales, ūdens sporta aktivitātes un luksusa dzīvesveidu.
 • Diving and Snorkeling: Bahreina piedāvā lieliskas iespējas niršanai un snorkelēšanai, lai izpētītu zemūdens pasauli un koraļļu rifus.

4. Tradicionālie tirgi un iepirkšanās

 • Manama Souq: Tradicionālais tirgus, kur var iegādāties vietējos amatniecības izstrādājumus, suvenīrus, garšvielas un zeltu.
 • Gold Souq: Bahreina ir slavena ar savu zelta tirgu, kur var iegādāties dažādus zelta rotaslietas un izstrādājumus.

5. Reliģiskie un kultūras pieminekļi

 • Al-Fateh Grand Mosque: Viena no lielākajām mošejām pasaulē, kas atvērta arī ne-musulmaņiem. Piedāvā ekskursijas, lai iepazīstinātu ar islāma kultūru un arhitektūru.
 • Tree of Life (Shajarat-al-Hayat): Noslēpumains vientuļš koks tuksnesī, kas aug bez acīmredzama ūdens avota un ir kļuvis par simbolu Bahreinas izturībai un noslēpumainībai.

6. Gastronomija

Bahreina piedāvā plašu kulinārijas klāstu, no tradicionāliem arābu ēdieniem līdz starptautiskām virtuvēm. Ir vērts izbaudīt vietējās delikateses, piemēram, hummus, falafel, kebabu un jūras veltes.

7. Festivāli un pasākumi

Bahreina ir pazīstama ar saviem festivāliem un kultūras pasākumiem, piemēram, Bahreinas Starptautisko Mūzikas Festivālu un Bahreinas Grand Prix Formula 1 sacensībām.

Ceļojums uz Bahreinu piedāvā daudzveidīgas iespējas izbaudīt vēsturi, kultūru, modernās izklaides un dabas skaistumu, padarot to par interesantu un aizraujošu galamērķi.

Labākais laiks ceļot uz Bahreinu ir no novembra līdz martam, kad laika apstākļi ir vispatīkamākie. Šajā periodā temperatūras ir mērenas, un mitruma līmenis ir zemāks, padarot to par ideālu laiku āra aktivitātēm un apskates vietu apmeklēšanai. Šeit ir detalizētāks apraksts par laikapstākļiem dažādos gada periodos:

Novembris līdz marts (ziemas sezona)

 • Temperatūra: Dienas laikā temperatūra parasti svārstās no 20°C līdz 25°C, bet naktīs var nokrist līdz ap 15°C.
 • Laikapstākļi: Šis ir sausais periods ar ļoti maz nokrišņu. Laika apstākļi ir ļoti patīkami, ideāli piemēroti tūrisma aktivitātēm, piemēram, pilsētu apskatei, pludmales atpūtai un ārpus telpām notiekošiem pasākumiem.
 • Aktivitātes: Šajā laikā var baudīt kultūras festivālus, sporta pasākumus (piemēram, Formula 1 sacensības), kā arī apmeklēt vēsturiskās vietas un muzejus.

Aprīlis līdz oktobris (vasaras sezona)

 • Temperatūra: Dienas laikā temperatūra var sasniegt 40°C un pat vairāk, īpaši jūlijā un augustā. Naktīs temperatūra parasti ir ap 30°C.
 • Laikapstākļi: Šis ir ļoti karsts un mitrs periods. Vasara Bahreinā var būt ļoti neciešama tiem, kas nav pieraduši pie ekstremāla karstuma. Nokrišņi ir ļoti reti.
 • Aktivitātes: Lai gan šis periods nav vislabākais āra aktivitātēm, var izbaudīt dažādas iekštelpu aktivitātes, piemēram, iepirkšanos tirdzniecības centros, apmeklēt muzejus un baudīt viesnīcu un spa pakalpojumus.

Papildus apsvērumi

 • Reliģiskie svētki: Plānojot ceļojumu, ir vērts ņemt vērā islāma reliģiskos svētkus, piemēram, Ramadānu. Ramadāna laikā dienas laikā ēstuves var būt slēgtas, un daži pakalpojumi var būt ierobežoti. Tomēr Ramadāna beigu svētki Eid al-Fitr ir svētku un kultūras pasākumu pilns laiks.
 • Formula 1 Grand Prix: Bahreinas Grand Prix parasti notiek pavasarī, parasti aprīlī, piesaistot daudzus tūristus un motosporta entuziastus.

Izvēloties ceļojuma laiku, vislabāk ņemt vērā savas personīgās vēlmes un plānotās aktivitātes, lai maksimāli izbaudītu Bahreinas piedāvāto pieredzi. Tomēr vislabākā izvēle būtu novembris līdz marts, lai izvairītos no karstuma un mitruma.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas uz Manāmu ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: novembris – marts (izņemot svētku periodu)

Rīga – Manāma piem. 18.-25.11. 356 EUR

Citi datumi: 10.-17.12., 24.-31.01., 6.-13.02., 20.-27.02., 10.-17.03., 19.-26.03. un citi

Lidojumi uz Bahreinu