Skip to content

Azerbaidžāna un Kaspijas jūra! Tiešais lidojums, transfērs un 5 naktis 4* viesnīcā – 321 EUR

Baku un Azerbaidžāna ir aizraujoši galamērķi, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Baku un Azerbaidžānu, kā arī dažas vietas, ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Kultūra un vēsture – Baku ir sena pilsēta ar bagātu vēsturi un kultūras mantojumu. Šeit var apmeklēt Baku pili, Svētās Flaminia katedrāli un citas vēsturiskas vietas.
  2. Moderna arhitektūra – Baku ir arī pazīstama ar savu moderno arhitektūru, piemēram, Flame Towers un Heydar Aliyev kultūras centru.
  3. Daba un ainavas – Azerbaidžāna piedāvā daudz skaistu dabas ainavu, piemēram, Gobustāna nacionālo parku un Gyzylgaya kalnu.
  4. Gastronomija – Azerbaidžāna ir pazīstama ar savu garšīgo ēdienu un vīnu. Šeit var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, plovu un dolmu.
  5. Aktivitātes – Azerbaidžāna piedāvā daudz dažādu aktivitāšu, piemēram, pārgājienus, kalnu braucienus, ūdens sportus un golfa spēli.
  6. Atvērtība un viesmīlība – Azerbaidžāna ir pazīstama ar savu atvērtību un viesmīlību pret tūristiem.
Gabustana, Azerbaidžāna
Gobustāna

Kopumā, Baku un Azerbaidžāna ir aizraujoši galamērķi, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Sākot no kultūras un vēstures līdz dabas ainavām un garšīgajai ēdienkartei, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Baku.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Rīga – Baku piem. 8.-14.06. 267 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 18.-24/26.05., 30.05.-5./7.06., 6.-12./14.06., 14.-20.09., 21.-27.09., 28.09.-4.10. un citi

Lidojumi uz Baku

4* viesnīca Xetai Ariva Center Hotel. Divvietīgs numurs uz 5 naktīm – 109 EUR. Rezervējot viesnīcu uz 4 un vairāk naktīm, tiek piedāvāts bezmaksas transfērs no/uz lidostu.

Četrzvaigžņu viesnīca Xetai Ariva Center atrodas Baku, 1,8 km attālumā no Brīvības laukuma. Viesiem ir pieejams bārs. Šīs naktsmītnes ērtībās ietilpst restorāns, apkalpošana numurā un diennakts reģistratūra, kā arī bezmaksas bezvadu internets visā naktsmītnē. Naktsmītnē viesiem tiek piedāvāts tūrisma aģents, bagāžas glabātuve un valūtas maiņa.

Katru dienu tiek piedāvātas bufetes tipa brokastis, à la carte vai kontinentālās brokastis.

Baku dzelzceļa stacija atrodas 3,6 km attālumā no viesnīcas, savukārt Strūklaku laukums atrodas 3,6 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Heidara Alijeva Starptautiskā lidosta, kas atrodas 22 km attālumā no viesnīcas Xetai Ariva Center.

Viesnīca Baku