Skip to content

Azerbaidžāna un Kaspijas jūra! Lidojums, transfērs un 4 naktis 4* viesnīcā – 266 EUR

Baku un Azerbaidžāna ir aizraujoši galamērķi, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Baku un Azerbaidžānu, kā arī dažas vietas, ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Kultūra un vēsture – Baku ir sena pilsēta ar bagātu vēsturi un kultūras mantojumu. Šeit var apmeklēt Baku pili, Svētās Flaminia katedrāli un citas vēsturiskas vietas.
  2. Moderna arhitektūra – Baku ir arī pazīstama ar savu moderno arhitektūru, piemēram, Flame Towers un Heydar Aliyev kultūras centru.
  3. Daba un ainavas – Azerbaidžāna piedāvā daudz skaistu dabas ainavu, piemēram, Gobustāna nacionālo parku un Gyzylgaya kalnu.
  4. Gastronomija – Azerbaidžāna ir pazīstama ar savu garšīgo ēdienu un vīnu. Šeit var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, plovu un dolmu.
  5. Aktivitātes – Azerbaidžāna piedāvā daudz dažādu aktivitāšu, piemēram, pārgājienus, kalnu braucienus, ūdens sportus un golfa spēli.
  6. Atvērtība un viesmīlība – Azerbaidžāna ir pazīstama ar savu atvērtību un viesmīlību pret tūristiem.
Gabustana, Azerbaidžāna
Gobustāna

Kopumā, Baku un Azerbaidžāna ir aizraujoši galamērķi, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Sākot no kultūras un vēstures līdz dabas ainavām un garšīgajai ēdienkartei, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Baku ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Rīga – Baku piem. 23.-27.05. 224 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 2.-6.05., 2.-8.04., 10.-15.05., 19.-24.04. un citi

Lidojumi uz Baku

4* viesnīca Khatai Ariva Center Hotel. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 85 EUR. Rezervējot viesnīcu uz 4 un vairāk naktīm, tiek piedāvāts bezmaksas transfērs no/uz lidostu.

Viesnīca Khatai Ariva Center atrodas Baku, 2 km attālumā no Baku dzelzceļa stacijas un 2,6 km attālumā no Strūklaku laukuma. Šajā 3 zvaigžņu viesnīcā ir pieejama apkalpošana numurā, diennakts reģistratūra un bezmaksas bezvadu internets. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 1,7 km attālumā no Brīvības laukuma.

Katru rītu viesnīcā ir pieejamas kontinentālās brokastis.

Jaunavas tornis atrodas 3,4 km attālumā no viesnīcas Khatai Ariva Center, savukārt Heidara Alijeva kultūras centrs atrodas 3,9 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Heidara Alijeva Starptautiskā lidosta, kas atrodas 22 km attālumā no naktsmītnes.

Viesnīca Baku