Skip to content

Austrālija! Lidojumi no Rīgas no 805 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu

Pērta ir skaista un interesanta vieta Austrālijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Pērtu:

  1. Pērtas pludmales – Pērta un tās pludmales atrodas rietumu krastā un ir slavenas ar savu skaisto ainavu un siltajiem ūdeņiem. Šeit ir daudz ko darīt, piemēram, peldēties, slēpot, braukt ar ūdens motociklu un daudz ko citu.
  2. Karidžīnī nacionālais parks – Karidžīnī nacionālais parks ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  3. Pērtas starptautiskā lidosta – Pērtas starptautiskā lidosta ir moderna un ērta, un tā atrodas tikai 15 km attālumā no pilsētas.
  4. Pērtas pilsētas centrs – Pērtas pilsētas centrs ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  5. Rottnest sala – Rottnest sala ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  6. Kings Park un Botāniskais dārzs – Kings Park un Botāniskais dārzs ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  7. Fremantle – Fremantle ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  8. Pinnacles Desert – Pinnacles Desert ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  9. Swan Valley – Swan Valley ir slavens ar savu vīna ražošanu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.
  10. AQWA – AQWA ir slavens ar savu zemūdens dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Pērtā.

Kopumā, Pērta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Labākais laiks ceļot uz Pērtu, Austrāliju ir no pavasara līdz rudenim, kad ir silti un sausi apstākļi. Vasaras mēnešos var būt ļoti karsti, un ziemas mēnešos var būt vēsi un lietaini. Tomēr, ja plānojat ceļojumu uz Pērtu, jums vajadzētu pārbaudīt laika prognozi un klimata apstākļus, lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam.

Labākais laiks ceļot uz Austrāliju ir pavasarī (no septembra līdz novembrim) un vasarā (no decembra līdz februārim). Tomēr aukstākais mēnesis Austrālijā joprojām var būt labs laiks ceļojumiem, ja dienas temperatūra reti ir zemāka par 10 grādiem. Lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam uz Pērtu, jums vajadzētu ņemt vērā arī savu personīgo komforta līmeni un intereses, piemēram, ja plānojat apmeklēt pludmales, tad vasaras mēneši varētu būt labākais laiks.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas vai Viļņas uz Pērtu ar pārsēšanos Stambulā un Kualulumpurā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: marts – novembris

Rīga – Pērta piem. 3.-18.03. 805 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 11.-24.03., 23.03.-7.04., 6./7./8./9.-18./20./21./22.05. un citi

Lidojumi uz Austrāliju