Skip to content

Atpūta kalnos! Lidojums, auto un 7 naktis viesu namā tuvu Tatru kalniem – 158 EUR

Ziemā Polijas Tatros ir daudz interesantu iespēju:

Slēpošana Zakopanē: izmantojiet iespēju baudīt skaistos kalnus un sniegotas nogāzes šajā populārajā ziemas sporta galamērķī.

Ziemas festivāli: apmeklējiet kādu no daudzajiem ziemas festivāliem, kur varēsiet redzēt sniega skulptūras, piedalīties pasākumos un baudīt aukstās sezonas atmosfēru.

Apmeklēt Zakopanes centru: īsta Polijas Tatru reģiona pieredze ietver pastaigas pa Zakopanes centru, kur varat iepirkties, apskatīt tradicionālos koka ēkas un baudīt atmosfēru.

Ēdienreizes tradicionālā restorānā: iegrimiet vietējā virtuvē, izbaudot tradicionālos poļu ēdienus un siltu atmosfēru kādā no Zakopanes restorāniem.

Tatru kalnu panorāmas: iegriezieties kādā no skatu punktiem, lai baudītu aizraujošas Tatru kalnu panorāmas un veiktu izcīlas fotogrāfijas.

Varat baudīt ziemas sportu, piemēram, slēpošanu Zakopanē vai piedalīties kādā ziemas festivālā, kur varēsiet apskatīt sniega skulptūras un baudīt dažādas ziemas aktivitātes. Turklāt vērts apmeklēt arī kādu tradicionālu restorānu, lai izbaudītu autentisku poļu virtuvi un sasildīties pēc aukstā laika.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Krakovu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 4.-11.03. 46 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Krakovu

Auto noma uz 7 dienām – 56 EUR ar neierobežotu nobraukumu.

Auto noma

Viesu nams Pokoje Gościnne U Gordona. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 168 EUR.

Visi viesnīcas U Gordona numuri ir iekārtoti reģionālajā stilā ar koka mēbelēm un grīdām. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar dušu, un dažiem numuriem ir balkons.

Ir neliela ferma, kur bērni var spēlēties un pabarot dzīvniekus.

Viesnīca Pokoje Gościnne U Gordona atrodas 1 km attālumā no Poroninas centra. Populārais Pod Nosalem pacēlājs atrodas 8 km attālumā. Viesiem tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta.

Apartamenti Tatros