Skip to content

Atlanta ar SAS! Lidojumi no Rīgas vasarā no 289 EUR turp un atpakaļ

Atlanta ir viena no ASV lielākajām un interesantākajām pilsētām, kas piedāvā daudzveidīgas izklaides un kultūras iespējas. Šeit ir daži ieteikumi, kāpēc ceļot uz Atlantu un ko tur darīt un redzēt:

  1. Kultūras un vēstures apskate: apmeklējiet Centrālās bibliotēkas kompleksu, lai iepazītos ar reģiona vēsturi un kultūru. Varat apmeklēt arī Coca-Cola muzeju, kura ir vieta, kur var uzzināt par šī slavenā dzēriena vēsturi un ražošanas procesu.
  2. Izklaide un atpūta: Piedāvājumā ir daudz izklaides iespēju, piemēram, atrakciju parks “Six Flags Over Georgia”. Tāpat varat apmeklēt “Georgia Aquarium”, kurā ir daudzveidīgi jūras dzīvnieki un interaktīvas ekspozīcijas.
  3. Kulinārijas pieredze: Atlantā ir bagātīga kulinārijas piedāvājuma klāsts, ieskaitot dažādus ģeogrāfiskās izcelsmes ēdienus un vietējos ēdienus. Neaizmirstiet nobaudīt Dienvidu stila ēdienus, piemēram, cūkgaļu ar mērci un sīpoliem, vai cietes mīklas ceptu vistu.
  4. Mūzikas un izklaides skatuves: Atlantā ir bagātīga mūzikas un izklaides scēna. Varat apmeklēt koncertus, izrādes vai dzīvo mūziku dažādās vietās, piemēram, “The Fox Theatre” vai “The Tabernacle”.

Galvenais ir atcerēties, ka Atlantā ir daudz ko piedāvāt, neatkarīgi no tā, vai jūs esat vēstures entuziasts, ēdienu cienītājs vai izklaides meklētājs. Gan vienatnē, gan ar ģimeni vai draugiem, šī pilsēta piedāvā neaizmirstamas pieredzes un piedzīvojumus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Rīgas vai Viļņas uz Atlantu ar pārsēšanos Kopenhāgenā.

Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Piem. 23.06.-15.07. 289 EUR

Citi datumi: 23.06.-17./18./20./21.07.

Lidojumi uz Atlantu