Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Atēnas un Santorini jūnijā! Lidojumi no Viļņas no 125 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 11 naktis viesnīcās tikai 301 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Wizz Air un Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Klikšķināmi datumi:

3.06. Viļņa – Atēnas

4.06.-12.06. Atēnas – Santorini – Atēnas

14.06. Atēnas – Viļņa

3* viesnīca Atēnās Aristoteles Hotel.

Viesnīca Aristoteles atrodas izdevīgā vietā, 500 metru attālumā no metro stacijas Omonia un 1 km attālumā no Atēnu dzelzceļa stacijas. Viesnīcā tiek piedāvāti numuri ar gaisa kondicionētāju un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu, kā arī brokastis.

Visi viesnīcas Artistoteles numuri ir vienkārši veidoti, un tajos ir rakstāmgalds. Numuros ir kabeļtelevīzija un fēns.

Viesnīcas Aristoteles bārā viesi var malkot dzērienus, savukārt restorānā, kas ir atvērts visu dienu, var nobaudīt grieķu virtuves ēdienus. Viesiem ir pieejama arī apkalpošana numurā.

Tikai 15 minūšu ilgas pastaigas attālumā atrodas gleznainais Plakas rajons un Akropole. Diennakts reģistratūras personāls var sniegt atbalstu jūsu ceļojuma plānošanā. Atēnu lidosta atrodas 40 km attālumā, savukārt Pirejas osta, no kuras kursē prāmju satiksme uz Grieķu salām, ir 15 minūšu brauciena attālumā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 1 nakts – 42 EUR, uz 3 naktīm – 125 EUR.

Viesnīca Santorini salā Pension St.George.

Šī naktsmītne ir 25 m attālumā no pludmales.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 186 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.