Skip to content

ASV pavasarī vai rudenī! Lidojumi no Rīgas no 320 EUR turp un atpakaļ

Ceļojot uz Vašingtonu, Bostonu un Ņujorku, jūs iegūsit iespēju piedzīvot un izbaudīt daudzveidīgas pilsētas ar bagātām vēsturiskām un kultūras vērtībām. Šeit ir daži iemesli, kāpēc varētu būt interesanti apmeklēt šīs pilsētas:

 1. Vašingtona, D.C.:
  • Valsts galvaspilsēta: Vašingtona ir Amerikas Savienoto Valstu galvaspilsēta, un šeit atrodas daudzi svarīgi valsts iestāžu ēkas, tostarp Baltā Nams un Kapitola kalns.
  • Nacionālie pieminekļi: Slavenie nacionālie pieminekļi, piemēram, Vašingtona monumenta un Lincolna piemineklis, sniedz ieskatu Amerikas vēsturē.
  • Muzeji un galerijas: Vašingtonā atrodas vairāki slaveni muzeji, tostarp Nacionālais vēstures muzejs un Dabas vēstures muzejs.
 2. Bostona:
  • Vēsture un arhitektūra: Bostona ir viena no Amerikas vecākajām pilsētām ar lielisku vēsturi un senajām arhitektūras pieminekļiem.
  • Izglītības iestādes: Bostona ir ievērojams izglītības centrs ar slavenajām universitātēm, tostarp Harvardu un MIT.
  • Sporta tradīcijas: Pilsēta lepojas ar spilgtām sporta tradīcijām, un šeit varat apmeklēt Fenweja parku, kur spēlē Bostona Red Sox beisbola komanda.
 3. Ņujorka:
  • Kultūras un mākslas centrs: Ņujorka ir pasaules kultūras un mākslas centrs ar slaveniem muzejiem (Metropolitēna mākslas muzejs, MoMA), teātriem un mūzikas izrādēm.
  • Pazīstami rajoni: Pilsētā atrodas daudzi pazīstami rajoni, piemēram, Broadway, Centrālparks, Times Square un Harlem, katrs ar savu unikālo atmosfēru.
  • Daudzveidīgā ēdienkarte: Ņujorka ir ēdiena paradīze, kurā varat izbaudīt dažādus ēdienus no visas pasaules.

Šīs trīs pilsētas piedāvā dažādas pieredzes, sākot no vēstures un kultūras līdz izklaidei un kulinārijai. Katra pilsēta atšķiras ar savu raksturu, piedāvājot unikālu skatījumu uz Amerikas kultūru un dzīvesveidu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic vai Norwegian un Fly Play lidojumi no Rīgas uz Vašingtonu, Bostonu vai Ņujorku ar pārsēšanos Kopenhāgenā vai Stokholmā un Reikjavikā.

Svarīgi! Lidojumi starp Rīgu un Kopenhāgenu vai Stokholmu nav savienoti (no Kopenhāgenas vai Stokholmas uz ASV – savienoti), attiecīgi lidojumiem uz/no Kopenhāgenas vai Stokholmas un lidojumiem uz/no ASV jāreģistrējas atsevišķi (sekojiet precīzai informācijai biļešu iegādes laikā).

Cenā nav iekļauta bagāža (tikai rokas soma līdz 6 kg).

Lidojumu periods: pavasaris, rudenis

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Rīga – Ņujorka piem. 27.09.-13.10. 320 EUR

Citi datumi: 16.-22.04., 9.-15.04., 11.-19.04.. 13.-21./28.05., 2.-14.09., 13.-22.09. un citi

Lidojumi uz Ņujorku

Rīga – Vašingtona piem. 9.-15.04. 330 EUR

Citi datumi: 20.03.-2.04., 13.-19.04., 9.-22.04. un citi

Lidojumi uz Vašingtonu

Rīga – Bostona piem. 10.-19.04. 337 EUR

Citi datumi: 10.-26.04.

Lidojumi uz Bostonu