Skip to content

Apūlija un Bari augustā! Lidojums no Rīgas un 4 naktis 4* viesnīcā tikai 162 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Bari augustā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 45 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 4 naktis 4* viesnīcā pie jūras tikai 162 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Wizz Air lidojumi.

​Datumi:

26.-30.08. 45 EUR ar WDC

4* viesnīca Barion Hotel & Congressi.

Četrzvaigžņu viesnīca Barion atrodas rajonā Torre a Mare, 15 km attālumā no Bari, pie automaģistrāles SS 16. Iespaidīgā un klinšainā Apūlijas reģiona piekraste ir tikai 200 metru attālumā. No naktsmītnes paveras skats uz jūru.

Viesnīca Barion atrodas starp Bari un Brindizi. Naktsmītne ir lieliski piemērota biznesa ceļotājiem, kā arī viesiem, kas vēlas iepazīt brīnišķīgo Apūlijas reģionu.

Viesnīca atrodas tikai 10 km attālumā no Bari Centrālās dzelzceļa stacijas un pilsētas centra. No naktsmītnes var viegli nokļūt līdz izstāžu centram Fiera del Levante un futbola stadionam San Nicola.

Viesnīca Barion ir lieliski piemērota gan biznesa ceļotājiem, gan atpūtniekiem. Naktsmītnē ir sanāksmju tepas un 2 restorāni. No plkst. 7:00 līdz 10:00 kafetērijā tiek pasniegtas bagātīgas kontinentālās brokastis.

Skaistajā piekrastē ir iespējams nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Viesi var apmeklēt viesnīcas fitnesa centru, no kura paveras panorāmas skats uz Adrijas jūru. Viesiem tiek nodrošināts transfera autobuss uz pludmali, kur ir iespējams nomāt saulessargus un sauļošanās krēslus.

Mājīgā viesnīca ir lieliski piemērota relaksējošai atpūtai, kā arī tuvumā esošu ievērojamu tūrisma objektu apskatei. Neilga brauciena attālumā atrodas pilsētas Monopoli, Ostuni, Putignano un Martīna Franka. Viesiem ir lieliska iespēja iepazīt daudzveidīgo Apūlijas reģionu.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 234 EUR.

 

Viesnīca ir labi piemērota ceļotājiem ar auto. Auto var rezervēt šeit.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!