Skip to content

Aprīļa brīvdienas Mančestrā! Lidojums un 3 naktis studijā tikai 155 EUR

Mančestra ir viena no Lielbritānijas interesantākajām pilsētām, kur ir daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas idejas:

  1. Mančestras pilsētas centrs: doties pastaigā pa centru, apskatot slavenās vietas kā piemēram, Albertas laukumu, kur atrodas ievērojamā Mančestras rātsnams un piemineklis Princim Albertam.
  2. Mančestras muzejs un galerijas: apmeklēt Mančestras mākslas galeriju vai Mančestras zinātnes un rūpniecības muzeju, lai iepazītos ar pilsētas kultūras un vēstures aspektiem.
  3. Futbols: ja esi futbola fans, noteikti apmeklē Mančestras futbola muzeju un kādu no slavenajiem futbola stadioniem, piemēram, Old Trafford, kas ir Manchester United futbola kluba mājas.
  4. Mančestras Universitāte: apmeklēt Mančestras universitātes kampusus, kas ir vieni no prestižākajiem Lielbritānijā un iepazīties ar viņu vēsturi un arhitektūru.
  5. Naktsdzīve: apmeklēt Mančestras slaveno naktsdzīves rajonu, kur ir daudz bāru, klubu un koncertzālēm, kur var izbaudīt dzīvo mūziku un labu atmosfēru.
  6. Iepirkšanās: doties uz Mančestras iepirkšanās rajoniem, piemēram, Arndale Centre vai Trafford Centre, kur ir plašs izvēle no veikaliem un zīmolu butikiem.
  7. Izklaides un atrakcijas: apmeklēt atrakcijas kā “The Crystal Maze LIVE Experience” vai “SEA LIFE Manchester”, kur var baudīt izklaidi un piedzīvojumus.
  8. Izklaides pasākumi: pārbaudi vietējo pasākumu un izklaides kalendāru, lai redzētu, vai notiek kādi festivāli, koncerti vai citi interesanti pasākumi, kuros varētu piedalīties.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Mančestru (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 19.-22.04. 52 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Mančestru

Star Apartments studija uz 3 naktīm – 205 EUR.

Dzīvokļi Star atrodas Mančestrā, 2,7 km attālumā no Viktorijas pirts, 3,7 km attālumā no Mančestras Apollo, kā arī 4,1 km attālumā no Vitvortas mākslas galerijas. Īpašums atrodas 4,3 km attālumā no Mančestras muzeja, 4,3 km attālumā no Mančestras Universitātes un 5 km attālumā no Pikadilijas dzelzceļa stacijas. Kanālstrīta atrodas 5,2 km attālumā, savukārt Kleitonholas muzejs ir 5,4 km attālumā no dzīvokļa.

Dzīvokļu kompleksa naktsmītnēs ir privāta vannas istaba un bezmaksas bezvadu internets.

Stadions Etihad ir 5 km attālumā no dzīvokļa, savukārt teātris Palace ir 5,2 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Mančestras lidosta, kas atrodas 16 km attālumā no naktsmītnes Star Apartments.

Studija Mančestrā