Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Alikanti aprīļa beigās! Tiešais lidojums no Kauņas, auto noma un 6 naktis 3* viesnīcā tikai 241 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:
19.-25.04. 98 EUR

Auto noma uz 6 dienām no 4 EUR (iekļauta apdrošināšana ar pašrisku, 90 km dienā).

3* viesnīca B&B Hotel Alicante.

Viesnīcā B&B Hotel Alicante ir gaiši numuri ar gaisa kondicionētāju un satelīttelevīziju. No daudziem numuriem paveras skats uz jūru. Alikantes pilsētas centrs ir aptuveni 10 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīca B&B Hotel Alicante atrodas 6 km attālumā no izstāžu centra IFA un Alikantes lidostas. Tuvākās pludmales ir izvietotas tikai 5 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīcas ēdamzālē katru dienu tiek pasniegtas kontinentālās brokastis. Restorānā Arancini tiek piedāvāti itāļu virtuves ēdieni. Viesiem ir pieejams arī atpūtas bārs un bezmaksas bezvadu internets, kas tiek nodrošināts visā naktsmītnē.

Viesnīcā B&B Hotel Alicante ir diennakts reģistratūra, kurā ir iespējams saņemt valūtas maiņas un tūrisma aģenta pakalpojumus. Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 281 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

2 comments

 1. Инна

  Спасибо Вам за Ваш сайт.

  Недавно вернулись из Кипра.

  Благодаря Вашему сайту нашли дешёвые билеты.

  Отпуск на семью из 4 человек в общей сложности обошёлся в 1000 евро.

  Спасибо Вам!
  Мы здорово отдохнули с детьми!

 2. Ceļot prieks

  WOW! Как же невероятно круто читать такой отзыв! Спасибо вам за позитив и за поддержку нашего блога! Прятно знать, что наша работа иногда приносит пользу 🙂 Желаем вам много новых приятных путешествий!