Skip to content

Alikante maijā! Lidojumi no Kauņas no 85 EUR! Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā pie pludmales – 244 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Vasara pavasarī – Alikante maijā! Tiešie lidojumi no Kauņas no 85 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā pie pludmales tikai 244 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

11.-18.05. 85 EUR

11.-24.05. 78 EUR

3* viesnīca Hotel Albahia Alicante.

Viesnīca Albahia Alicante atrodas 8 minūšu pastaigas attālumā no Alikantes La Albuferetas pludmales un 2 km attālumā no vecpilsētas. Viesnīcai ir peldbaseins, 9 tenisa laukumi, bezmaksas trenažieru zāle un bezmaksas WiFi.

Viesnīca Albahia Alicante ir 300 metru attālumā no tramvaja pieturas, no kuras var nokļūt Alikantes pilsētas centrā, Postigetas pludmalē, Benidormā un tematiskajā parkā Terra Mítica. Līdz centram var nokļūt arī ar 2 maršrutu autobusiem.

Sporta klubs Montemar, tirdzniecības centrs Plaza Mar 2 un Santabarbaras pils ir mazāk nekā 5 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas Albahia Alicante.

Viesnīca Albahía numuri ir izvietoti 3 stāvos, un lielākajā daļā numuru ir gaisa kondicionētājs, apkure, seifs un satelīttelevīzija.

Restorānā ar skatu uz jūru tiek pasniegtas spāņu virtuves maltītes no ēdienkartes. Bārā ir pieejamas uzkodas tapas un pinchos.

Viesnīcas Albahía āra peldbaseins ir atvērts vasaras laikā.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm no 319 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!