Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Alikanti decembrī! Tiešie lidojumi no Kauņas no 49 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā tikai 142 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

1.-8.12. 49 EUR

27.11.-8.12. 52 EUR

3* viesnīca Hotel Mio Cid.

Šī naktsmītne ir 11 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viduslaiku tematikā veidotā viesnīca Mio Cid atrodas Alikantes rajonā Cabo de Huertas. Ap āra peldbaseinu izvietotajos numuros ir pieejams bezmaksas bezvadu internets un gaisa kondicionētājs. No numuru privātajām terasēm paveras skats uz jūru vai dārzu.

Ceļvedī MICHELIN iekļautajā viesnīcas restorānā Tizona tiek piedāvāti daudzveidīgi vietējās virtuves un Vidusjūras reģiona virtuves ēdieni. Iepriekš pasūtot, ir pieejamas glutēnu nesaturošas maltītes. Viesnīcā ir arī bārs-kafejnīca, kas ir atvērta katru dienu no brokastu laika līdz pusnaktij. Pretim naktsmītnei atrodas maiznīca, veikals un tapu (uzkodu) bāri.

Almadrabas pludmales ir 200 metru attālumā no viesnīcas Mio Cid, savukārt Albuferetas pludmale ir 400 metru attālumā. Sanhuana pludmale un Alikantes centrs atrodas 10 minūšu autobusa brauciena attālumā, turklāt pie viesnīcas pietur satiksmes autobusi.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 186 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.