Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem septembrī! Lidojums no Rīgas un 7 naktis 3* viesnīcā Albufeirā – 235 EUR no cilvēka, ceļojot četratā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

30.08.-6.09. 459 EUR turp un atpakaļ četriem cilvēkiem

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* apartamenti Choromar Apartments.

Kūrorts atrodas Albufeirā. Kūrortā ir spa, 5 peldbaseini un neliels veikals. Viesiem ir pieejami bezmaksas transporta pakalpojumi uz Ouras pludmali un Albufeiras vecpilsētu. Kūrorta Choromar naktsmītnēm ir balkons vai terase, kā arī pilnībā aprīkota virtuve un viesistabas zona. Dzīvokļos viesistabas zona ir atdalīta no guļamistabas.

Pēc treniņa labi aprīkotajā trenažieru zālē viesi var atpūsties saunā un burbuļvannā. Viesiem ir pieejama arī plaša terase, kurā viesi var sauļoties un baudīt atspirdzinošus dzērienus.

Lauku stila restorānā pusdienās un vakariņās tiek piedāvāti autentiski reģionālās virtuves ēdieni, kuru pagatavošanā ir izmantoti sezonas produkti. Vakaros kūrortā Choromar viesi var baudīt dzīvo mūziku, kā arī viesiem ir pieejams karaokes bārs.

Kūrortā Choromar ir pieejami arī 2 bērnu peldbaseini un spēļu telpa ar snūkera galdu. Papildu ērtībās ietilpst transporta pakalpojumi uz un no lidostas un valūtas maiņas pakalpojumi.

Tieši pie kūrorta Choromar ir vietējo autobusu pieturas.

 Viesi, kuri šeit uzturējās, ir pieminējuši šos populāros apskates objektus: Gale Beach, pludmale Oura un Albufeira Marina.

Apartamenti četriem cilvēkiem uz 7 naktīm – 483 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.