Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem martā! Lidojumi no Rīgas no 95 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 6 naktis 4* viesnīcā Albufeirā – 143 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 171 EUR, ceļojot divatā.

Datumi:

7.-13.03. 385 EUR turp un atpakaļ četriem cilvēkiem vai 190 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

 

BIĻEŠU CENĀ JAU IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

4* viesnīca Hotel Apartamento Paraiso De Albufeira.

Pie dzīvokļu viesnīcas Paraíso de Albufeira atrodas vairāki uzņēmuma veikali un lagūnas stila baseins, ko ieskauj zaļš dārzs. Dzīvokļu viesnīca Albufeira piedāvā 7 restorānus un dažādas izklaides iespējas.

Dzīvokļu viesnīca atrodas 10 minūšu attālumā no Albufeiras vecpilsētas un rajona Strip. Golfa laukums Balaia atrodas apmēram 5 km attālumā no dzīvokļu viesnīcas Apartamento Paraíso De Albufeira.

Plašajā iekštelpu baseina zonā ir apaļa burbuļvanna. Viesu rīcībā ir mini golfa laukums un 2 tenisa korti ar zālienu. Mazie viesi var rotaļāties bērnu klubā un rotaļu laukuma zonā.

Dzīvokļu viesnīcas Apartamento de Albufeira pašapkalpošanās naktsmītnes ir aprīkotas ar satelīttelevīziju un funkcionālu virtuvīti. Katram dzīvoklim ir privāts balkons.

Restorāns piedāvā brīvizvēles ēdienkarti un plašu terasi ar skatu uz dārzu. Vestibila bārā ir iespējams baudīt īpašus kokteiļus un dzīvo mūziku. Vasarā ir pieejami vēl 2 papildu restorāni un 3 bāri.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,2.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 152 EUR, divistabu apartamenti 4 cilvēkiem – 188 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.