Skip to content

Algarve, Portugāle maijā! Lidojums no Rīgas un 7 naktis 3* viesnīcā pie okeāna no 160 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem maijā! Lidojums no Rīgas tikai 94 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā 800 m no pludmales – 160 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 220 EUR, ceļojot divatā.

Datumi:

14.-21.05. 188 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem, 391 EUR četriem cilvēkiem

BIĻEŠU CENĀ JAU IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Quinta Das Figueirinhas & Quintinha Village.

Viesnīca Quinta Das Figueirinhas ir ierīkota balsinātās ēkās, kas atrodas vien 800 metru attālumā no Seņoras da Rošas pludmales. Viesnīcai ir labiekārtoti dārzi, liels baseins un gaiši dzīvokļi ar pašapakalpošanās ērtībām.

Klintis, no kurām paveras skats uz Atlantijas okeānu, atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā. Katru stundu uz Armasaunas de Peras pilsētu kursē bezmaksas mikroautobuss. Faru lidosta atrodas 30 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīcas Quinta Figueirinhas plašajiem dzīvokļiem ir balkons un lieli logi. Katrā dzīvoklī ir virtuvīte, gaišs interjers un krāsaini gultas pārklāji. Viesnīcas uzkodu bārā tiek piedāvātas dažādas vieglas maltītes. Vienas guļamistabas dzīvokļi un divu guļamistabu dzīvokļi atrodas kompleksa atsevišķās zonās.

Galvenais āra baseins atrodas vien dažu soļu attālumā no bērnu baseina. Viesnīcas Quinta Das Figueirinhas viesiem ir pieejami tādi sporta veidi kā volejbols zālienā un biljards. Viesiem tiek nodrošināta automašīnu noma, un viesnīcas restorānā katru dienu ir pieejamas brokastis.

Grupām īpaši patīk šī atrašanās vieta – grupas novērtēja tās piemērotību vairāku cilvēku nakšņošanai ar 8,6.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā pilsētā Armasandepera! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Vienas guļamistabas dzīvoklis uz 7 naktīm (līdz 4 cilvēkiem) – 252 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!