Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem maijā! Lidojums no Viļņas tikai 80 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 9 naktis 4* viesnīcā – 176 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 234 EUR, ceļojot divatā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

Viļņa – Londona – Viļņa (Wizz Air)

Londona – Faru – Londona (Ryanair)

Datumi:

9.-18.05. 80 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount

4* viesnīca Hotel Apartamento Balaia Atlantico.

Viesnīcā Apartamento Balaia Atlântico tiek piedāvātas modernas pašapkalpošanās naktsmītnes, kas atrodas mazāk nekā 5 km attālumā no Albufeiras pludmales kūrorta. Viesnīcai ir 2 peldbaseini, burbuļvanna, bārs un restorāns.

Naktsmītnes numuri ir plaši un mūsdienīgi. No numuru privātā balkona paveras skats uz peldbaseiniem un labiekārtotiem dārziem.

Viesnīcas galvenajā restorānā tiek piedāvāti gan bufetes tipa, gan brīvizvēles ēdieni. Vieglas uzkodas un dzērieni ir pieejami viesnīcas Apartamento bāros.

Viesnīcā ir pieejami dažādi maksas pakalpojumi, tostarp, fitnesa centrs, tenisa laukums, spēļu telpa, biljards un mini golfs. Par papildmaksu ir pieejamas arī masāžas.

Viesnīca Apartamento Balaia atrodas lieliskā vietā, no kuras doties apskatīt Albufeiras apskates vietas. Naktsmītne ir 10 minūšu brauciena attālumā no pludmalēm Olhos de Agua, Falésia un Oura, kā arī vairākiem Vilamūras golfa laukumiem.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Albufeirā! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Numurs diviem cilvēkiem uz 9 naktīm – 308 EUR, četriem cilvēkiem – 386 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.