Skip to content

Algarve, Portugāle jūnijā! Lidojums no Rīgas un 9 naktis 3* apartamentos – 251 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem jūnijā! Lidojums no Rīgas tikai 129 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 9 naktis 3* viesnīcā – 251 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Datumi:

4.-13.06. 258 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

BIĻEŠU CENĀ JAU IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Apartamentos Rio by Garvetur.

Liela, labiekārtota dārza ieskautā kūrortviesnīca atrodas Vilamūrā, 10 minūšu pastaigas attālumā no golfa laukuma Oceânico Pinhal. Viesnīcai ir āra peldbaseins, un viesiem tiek piedāvāti dzīvokļi ar virtuvīti.

Kūrortviesnīcas Apartamentos Rio naktsmītnēs ir vienkāršas mēbeles un atpūtas zona ar televizoru. Virtuvītēs ir liels trauku skapis un ledusskapis.

Kūrortviesnīcā uz vietas ir bārs un restorāns, kurā tiek piedāvāti starptautiskās virtuves ēdieni.

Kūrortviesnīcas Rio viesi var nomāt velosipēdus, lai dotos iepazīt pludmali Falésia un Vilamūras jahtu piestātni, kā arī atpūsties sauļošanās krēslos pie baseina. Apkārtnē brīvo laiku var pavadīt, braucot ar ūdens motociklu vai dodoties ceļojumos ar laivu.

Kūrortviesnīca Apartamentos Rio atrodas 20 km attālumā no Faru lidostas.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Vilamūra, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Divvietīgs numurs uz 9 naktīm – 245 EUR.

Lūdzu, iepriekš informējiet naktsmītni Apartamentos Rio par savu plānoto ierašanās laiku. Reģistrēšanās iespējama arī no 19:00 līdz 23:00, brīdinot par to 48 stundas iepriekš.

Ierodoties naktsmītnē ir jāiemaksā depozīts iespējamo zaudējumu segšanai EUR 300 apmērā. Tas tiks iekasēts no jūsu maksājumu kartes. Nauda tiks atmaksāta jums izrakstīšanās brīdī. Depozīts iespējamo zaudējumu segšanai tiks pilnībā atmaksāts uz jūsu maksājumu karti pēc tam, kad naktsmītnes pārstāvji būs pārbaudījuši nakšņošanas vietu.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!