Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portugāles dienvidiem aprīlī! Lidojumi no Rīgas no 112 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 4* viesnīcā – 157 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 186 EUR, ceļojot divatā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

5.-12.04.

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

4* viesnīca Hotel Apartamento Balaia Atlantico.

 

Naktsmītne Hotel Apartamento Balaia Atlântico piedāvā modernas pašapkalpošanās naktsmītnes mazāk nekā 5 kilometru attālumā no Albufeiras pludmales kūrorta. Naktsmītnei ir 2 peldbaseini, burbuļvanna un tenisa korts.

Naktsmītnes numuri ir plaši un mūsdienīgi. No numuru privātā balkona paveras skats uz peldbaseiniem un labiekārtotiem dārziem.

Naktsmītnes galvenais restorāns piedāvā gan bufetes, gan brīvizvēles ēdināšanas pakalpojumus. Vieglas uzkodas un dzērieni ir pieejami naktsmītnes Hotel Apartamento bāros.

Naktsmītne Hotel Apartamento Balaia atrodas izdevīgā vietā, lai iepazītu Albufeiru un aplūkotu tās apskates vietas. Naktsmītne atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no pludmalēm Olhos de Agua, Falésia un Oura, kā arī netālu no vairākiem Vilamūras golfa laukumiem.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Albufeirā! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Numurs 4 cilvēkiem uz 7 naktīm – 182 EUR, diviem cilvēkiem –  147 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.