Skip to content

Aļaska augustā vai septembrī! Lidojumi uz Ankoridžu no 455 EUR ar bagāžu

Ankoridža ir lielākā pilsēta Aļaskā un piedāvā daudz dabas skaistumu un kultūras objektu. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ankoridžā:

  1. Chugach State Park: Šis ir lielākais valsts parks Alaskā un piedāvā daudzus ceļojumus, piemēram, pārgājienus, kalnu riteņbraukšanu un zirgu izjādes. Apmeklējiet parku, lai baudītu ainavu un dabas skaistumu.
  2. Alaska Native Heritage Center: Šis ir kultūras centrs, kas piedāvā ieskatu vietējo iedzīvotāju dzīvē un kultūrā. Apmeklējiet centru, lai iepazītos ar vietējo kultūru un tradīcijām.
  3. Tony Knowles Coastal Trail: Šis ir 11 kilometru garš ceļš, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz Alaskas piekrasti. Pastaigājieties pa ceļu, lai baudītu ainavu un vērotu vietējos dzīvniekus.
  4. Alaska Zoo: Šis ir zooloģiskais dārzs, kas piedāvā ieskatu Alaskas dzīvnieku pasaulē. Apmeklējiet zooloģisko dārzu, lai iepazītos ar vietējiem dzīvniekiem, piemēram, grizliem, lapu meža kaķiem un karibu.
  5. Anchorage Museum: Šis ir vēstures un mākslas muzejs, kas piedāvā ieskatu Ankoridžas vēsturē un kultūrā. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar vietējo vēsturi un mākslu

Labākais laiks, lai ceļotu uz Aļasku, ir vasaras mēneši no maija līdz septembrim, kad ir siltāks un saulaināks laiks, un ir iespējams vērot savvaļas dzīvniekus un baudīt dabas skaistumu.

Aļaska ir viena no skaistākajām un neaizmirstamākajām vietām pasaulē, piedāvājot daudz dabas skaistumu un iespējas piedzīvot vietējo kultūru. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Aļaskā:

  1. Denali Nacionālais parks: Šis ir viens no lielākajiem nacionālajiem parkiem ASV, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz Denali kalnu un daudzus citus dabas skaistumus. Apmeklējiet parku, lai baudītu ainavu, pārgājienus un citus āra aktivitātes.
  2. Kenai Fjords Nacionālais parks: Šis ir nacionālais parks, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz ledāju un fjordiem. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu ainavu, pārgājienus un zvejas iespējas.
  3. Mendenhall ledāja alas: Šīs alas atrodas netālu no Džūnou pilsētas un piedāvā iespaidīgu skatu uz ledāju un ledāja alas. Apmeklējiet alas, lai iepazītos ar vietējo dabu un vēsturi.
  4. Anchorage: Šī ir lielākā pilsēta Aļaskā un piedāvā daudzus kultūras objektus, tostarp muzejus, galerijas un teātrus. Apmeklējiet pilsētu, lai iepazītos ar vietējo kultūru un vēsturi.
  5. Savvaļas dzīvnieki: Aļaska ir pazīstama ar savu savvaļas dzīvnieku pasauli, tostarp grizliem, lapu meža kaķiem un ziloņiem. Apmeklējiet nacionālos parkus un dabas rezervātus, lai vērotu vietējos dzīvniekus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic un Condor lidojumi no Rīgas uz Ankoridžu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: augusts-septembris

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Rīga – Ankoridža piem. 17.-31.08. 455 EUR

Citi datumi: 10./17./24.-31.08./7.09., 2.-14./16./21.09.

Lidojumi no Rīgas uz Aļasku