Skip to content

Adrijas jūras krasts – Rimini – oktobrī! Lidojums no Kauņas un 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm pie jūras tikai 162 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Itālijas Rimini pie Adrijas jūras oktobrī (ūdens temperatūra oktobrī ap +20 grādiem). Tiešie lidojumi no Kauņas no 52 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm pie jūras tikai 162 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

10.-17.10. 52 EUR

3* viesnīca Hotel Esedra.

Rajons Rimini piestātne – centrs ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē izsmalcinātas maltītesrestorāni un ēdieni.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Rimini, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Šai naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām Rimini! Viesi to novērtē augstāk salīdzinājumā ar citu naktsmītņu atrašanās vietām šajā apkārtnē.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,4.

Šī viesnīca ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Rimini! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 7 naktīm no 220 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!