Skip to content

10 labākie Eiropas ūdens atrakciju parki apmeklēšanai ar bērniem: neaizmirstams ģimenes atvaļinājums garantēts!

Eiropas ūdens atrakciju parki piedāvā ne tikai izklaidi un adrenalīnu, bet arī iespēju atpūsties, sauļoties un peldēties. Tā kā šie parki atrodas dažādās Eiropas valstīs, tie ir ērti pieejami un piedāvā lielisku iespēju iepazīt arī citas kultūras. Bieži vien šie parki atrodas tuvu pievilcīgām tūristu vietām un pludmalēm, padarot tos par lielisku izvēli atvaļinājuma laikā.

Dažādu ūdens atrakciju parku piedāvājumā ir slidkalniņi, bērnu baseini, ūdens spēļu laukumi, mākslīgie viļņi un dažādi baseini ar straumēm un hidromasāžu. Daži no šiem parkiem piedāvā arī saunas un relaksācijas zonas pieaugušajiem, kā arī iespējas ēst un dzert parka teritorijā.

Izvēloties apmeklēt kādu no šiem 10 labākajiem Eiropas ūdens atrakciju parkiem, jūs varat būt droši, ka visai ģimenei būs iespēja izbaudīt neaizmirstamu un jautru laiku. Šie parki ir piemēroti gan mazākiem bērniem, gan pusaudžiem, un piedāvā dažādu grūtību pakāpes atrakcijas, lai katrs varētu atrast sev piemērotu aktivitāti. Tātad dodieties uz šiem aizraujošajiem ūdens atrakciju parkiem un baudiet lielisku ģimenes atvaļinājumu!

Siam Park – Adeje, Tenerife, Spānija

Siam Park, kas atrodas Adejē, Tenerifē, ir viens no vispopulārākajiem ūdens parkiem Eiropā un piedāvā neaizmirstamu atmosfēru, kas iedvesmota no eksotiskās Taizemes. Šajā parkā bērniem tiek piedāvātas dažādas atrakcijas, kas garantē ne tikai jautru, bet arī drošu laiku kopā ar ģimeni.

Nūdoru Okeāns ir fantastiska vieta, kur bērni var peldēties un atpūsties siltajā ūdenī, ieskauti ar palmām un tropu dārzu. Šī atrakcija ir ideāla jaunākajiem parka apmeklētājiem, kuri vēlas izbaudīt ūdens priekus drošā un relaksējošā vidē.

Mekonga Rapši ir aizraujošs piedzīvojums, kas piemērots bērniem, kuriem patīk ūdens slaidi. Šis ir aizraujošais brauciens piepūšamā laivā pa upi cauri džungļu vidum, izbaudot lieliskus skatus un ūdens izsmidzināšanu.

Vulcano ir adrenalīnu raisošs slidkalniņš, kurā braucienā var piedalīties visa ģimene. Vulcano slidkalniņš izskatās kā mākslīgs vulkāns, un tā iekšienē ir daudz pārsteigumu. Aizraujošs brauciens pa slidkalniņa līkumiem un kritumiem piedāvā spilgtu pieredzi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Mai Thai River ir vēl viena ģimenei draudzīga atrakcija, kas apvieno jautru ūdens slaidi ar iespaidīgiem skatiem uz parku. Šī atrakcija ir piemērota bērniem, kuriem patīk ūdens, taču nevēlas ļoti ekstrēmus piedzīvojumus. Mai Thai River sniedz drošu un aizraujošu pieredzi visai ģimenei.

Caribe Bay – Jesolo, Itālija

Caribe Bay ir viens no Itālijas populārākajiem akvaparkiem, kas izvietots Jesolo, netālu no Venēcijas, aizraus gan bērnus, gan pieaugušos ar tā dažādām atrakcijām. Šeit ir dažas no tām:

Spēļu laukums ir ideāla vieta, kur bērni var izklaidēties un baudīt ūdens priekus. Spēļu laukumā ir dažādi baseini un slidkalniņi, kas piedāvā dažādus grūtības līmeņus un braucienu veidus, tādējādi nodrošinot jautru laiku visiem vecuma grupām.

Ātrgaitas slidkalniņš Captain Spacemaker ir adrenalīnu raisoša atrakcija, kas ir piemērota vecākiem bērniem un pieaugušajiem. Šis slidkalniņš ir augstākais Eiropā un piedāvā strauju un ātru braucienu, kas iekaro stāvus kritumus un līkumus.

Funny Balls ir jautra atrakcija bērniem, kur bērni var spēlēt ar mīkstu bumbiņu piepildītā vietā.

Bērnu peldbaseins ar ūdens atrakcijām ir vēl viens jautrs stūrītis parkā, kas ir īpaši piemērots jaunākajiem apmeklētājiem. Šis bērnu peldbaseins ir aprīkots ar dažādām ūdens atrakcijām, piemēram, ūdens izšļakstīšanas zonas, mazie slidkalniņi un ūdens strūklas. Tas ļauj bērniem baudīt ūdens priekus drošā un aizraujošā vidē.

Aquaworld Resort Budapest – Budapest, Ungārija

Aquaworld Resort Budapest, kas atrodas Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, ir lielisks ūdens atrakciju parks, kas piedāvā dažādas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem. Šeit ir dažas no labākajām bērnu atrakcijām šajā parkā:

Mountain River ir aizraujošs piedzīvojums, kurā bērni un pieaugušie var izbaudīt ūdens straumes un līkumus, braucot pa upi uz atpūtas plostiem. Šī atrakcija piedāvā aizraujošu braucienu pa parka ainavu un ir piemērota visām vecuma grupām.

Mini slidkalniņi mazākajiem apmeklētājiem ir īpaši izstrādāti, ņemot vērā mazu bērnu drošību un komfortu. Šie slidkalniņi ir daudz maigāki un īsāki nekā lielākie slidkalniņi, ļaujot mazākajiem apmeklētājiem izbaudīt ūdens priekus drošā un jautrā atmosfērā.

Tiek plānots arī izveidot ūdens bērnu parku, kas tiks sadalīts vairākās daļās, brīvajā teritorijā starp rotaļu laukumu un bērnu baseinu. AQUA SPRAY PARK aizņems 400 m2 lielu platību un nodrošinās visu vecumu bērnu vajadzības, sākot no mazuļiem līdz pusaudžiem – pat tiem, kam nepatīk peldēties. Ungārijas lielākais spray parks ir īpaša ūdens rotaļu vieta, kurā ir atspirdzinošas dušu vārti, ūdens strūklas un citi interaktīvi ūdens elementi ģimenes izklaidei.

Spray parku paredzēts atklāt 1. jūlijā (atkarībā no laika apstākļiem). Šis parks piedāvās ne tikai ūdens izklaides bērniem, bet arī būs vieta, kur vecāki var atpūsties un baudīt laiku kopā ar saviem bērniem. AQUA SPRAY PARK iecerēts kļūt par iecienītu vietu ģimenēm, kurās bērni var izklaidēties un izbaudīt vasaras laika ūdens priekus drošā un aizraujošā vidē.

Fasouri Watermania Water Park – Limasola, Kipra

Fasouri Watermania Water Park, kas atrodas Kiprā, ir ideāla izklaides vieta gan lieliem, gan mazajiem. Šajā parkā bērni un ģimenes var izbaudīt dažādas atrakcijas, kas piemērotas visiem vecumiem un interesēm. Pieejamās atrakcijas un aktivitātes ietver:

 1. Black Hole slidkalniņš: Piedzīvojumu meklētāji noteikti novērtēs šo slidkalniņu, kas piedāvā aizraujošu un tumšu braucienu caur melno caurumu.
 2. Ūdens atrakcijas mazākajiem bērniem: Mazākajiem apmeklētājiem Fasouri Watermania piedāvā dažādas ūdens atrakcijas, kas drošas un aizraujošas, lai mazie varētu izbaudīt ūdens priekus.
 3. Ģimenes ūdens atrakcija “Lazy River”: Šī relaksējošā un nomierinošā atrakcija ļauj ģimenēm kopā pavadīt laiku, atpūsties un baudīt lēnu un mierīgu peldi pa upi.

Fasouri Watermania Water Park ir ne tikai lieliska vieta, kur baudīt ūdens izklaides, bet arī perfekta vieta, kur atpūsties un pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Parkā ir arī vairāki restorāni un kafejnīcas, kur ģimenes var baudīt gardus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus.

Efteling Bosrijk – Kaatsheuvel, Nīderlande

Efteling Bosrijk ir tematiskais parks un akvaparks Nīderlandē, kas piedāvā dažādas atrakcijas visai ģimenei. Šeit ir gan ūdens atrakcijas, gan piedzīvojuma parka atrakcijas un pasaku tematikas aktivitātes bērniem. Pieejamās atrakcijas un aktivitātes ietver:

 1. Aizraujošais ūdens slidkalniņš “De Vliegende Hollander”: Šī adrenalīna pilnā atrakcija piedāvā braucienu pa aizraujošu un neaizmirstamu ūdens slidkalniņu, kas iedvesmojis no slavenā spoku kuģa leģendas.
 2. Pasaku tematikas ūdens atrakcija “Droomvlucht”: Šī maģiskā un burvīgā ūdens atrakcija ved apmeklētājus cauri fantastiskai pasaku valstībai, kur tiek atklātas dažādas maģiskas radības un ainavas.
 3. Bērnu baseins ar ūdens atrakcijām un slidkalniņiem: Šis bērnu baseins nodrošina drošu un jautru vidi mazākajiem apmeklētājiem, lai izbaudītu dažādas ūdens atrakcijas un slidkalniņus.
 4. Pirana – River Rapids Ride: Šī aizraujošā atrakcija piedāvā izbaudīt ātrgaitas braucienu pa straujiem upes virzieniem, kas simbolizē savvaļas upju braucienu. Ideāla atrakcija gan lielajiem, gan mazajiem piedzīvojumu meklētājiem.

Efteling Bosrijk ne tikai piedāvā lieliskas ūdens atrakcijas, bet arī ļauj apmeklētājiem izbaudīt pasakainu un maģisku atmosfēru, kas raksturīga šim parkam. Arī ēdināšanas iespējas un atpūtas zonas nodrošina ērtības un relaksējošu pieredzi visai ģimenei.

Aquatica Waterpark – Kos, Grieķija

Aquatica Waterpark atrodas Kosā, Grieķijā un piedāvā dažādas ūdens atrakcijas un aktivitātes bērniem un ģimenēm. Šis parkā apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt adrenalīnu, mieru un atpūtu. Parka atrakcijas ietver:

 1. Uzraujošie slidkalniņi: Lielākajiem apmeklētājiem piedāvā aizraujošus slidkalniņus, piemēram, Kamikaze un Free Fall, kas garantē adrenalīna devas un neaizmirstamu pieredzi.
 2. Bērnu ūdens pils: Mazākiem apmeklētājiem ir pieejama droša un jautra bērnu ūdens pils, kas piedāvā slidkalniņus, ūdens atrakcijas un baseinus, lai mazie pavadītu patīkamu laiku.
 3. Atpūtas zonas: Parkā ir vairākas atpūtas zonas ar sauļošanās krēsliem un ēnojumiem.
 4. Ģimenes atrakcijas: Aquatica Waterpark piedāvā arī atrakcijas, kuras ģimenes var izbaudīt kopā, piemēram, “Lazy River”, kas ļauj jums peldēt pa mierīgu upi un baudīt parka ainavu.

Aquapalace Praha – Prāga, Čehija

Aquapalace Praha ir viens no lielākajiem ūdens atrakciju parkiem Eiropā, kas atrodas Prāgā, Čehijā. Šis parks piedāvā dažādas atrakcijas un aktivitātes bērniem un ģimenēm, kas nodrošina lielisku atpūtu un izklaidi visiem:

 1. Aizraujošie slidkalniņi: Parkā ir pieejami vairāki uzraujoši slidkalniņi, piemēram, Wild River un Spacebowl, kas garantē adrenalīna pieaugumu un neaizmirstamu pieredzi.
 2. Bērnu ūdens pils: Mazākiem apmeklētājiem ir pieejama droša un jautra bērnu ūdens pils, kas piedāvā slidkalniņus, ūdens atrakcijas un baseinus, lai mazie pavadītu patīkamu laiku.
 3. Peldbaseins ar mākslīgām viļņu radīšanas iespējām: Aquapalace Praha peldbaseinā apmeklētāji var izbaudīt mākslīgu viļņu radīšanas iespējas, kas rada okeāna atmosfēru un piedāvā jautru izklaidi.
 4. Sauna un SPA komplekss pieaugušajiem: Lai nodrošinātu atpūtu un relaksāciju vecākiem, parkā ir arī sauna un SPA komplekss, kur pieaugušie var atpūsties un baudīt dažādus procedūras un ārstnieciskos pirtis.
 5. Uzkodu bārs un restorāns: Parkā ir pieejami arī ēdināšanas pakalpojumi, kur ģimenes var ieturēt maltīti vai atspirdzināt sevi ar dzērieniem un uzkodām.

Aquapalace Praha piedāvā visu nepieciešamo ģimenes atpūtai un izklaidei, nodrošinot neaizmirstamus brīžus un prieku visiem apmeklētājiem.

Tropical Islands Resort – Krausnick, Vācija

Tropical Islands Resort ir iekštelpu ūdens atrakciju parks Vācijā, kur bērni un ģimenes var izbaudīt tropu paradīzi Eiropā. Parkā ir pieejamas vairākas aizraujošas atrakcijas un aktivitātes:

 1. Lielākais iekštelpu ūdens atrakciju parks Eiropā: Tropical Islands Resort lepojas ar to, ka ir lielākais iekštelpu ūdens atrakciju parks Eiropā, nodrošinot apmeklētājiem plašas izklaides iespējas.
 2. Dažādi slidkalniņi un ūdens atrakcijas: Parkā ir pieejami vairāki slidkalniņi un ūdens atrakcijas, piemēram, viļņu baseins, straumes un bērnu ūdens pilsētiņa.
 3. Tropu mežs ar dabīgu veģetāciju un dzīvniekiem: Apmeklētāji var izbaudīt tropu mežu ar dabīgu veģetāciju un dzīvniekiem, kas radīs sajūtu, ka atrodaties tropu paradīzē.
 4. Atpūtas zonas ar sauļošanās krēsliem, ēnojumiem un smilšu pludmali: Parkā ir pieejamas atpūtas zonas ar sauļošanās krēsliem, ēnojumiem un smilšu pludmali, kur ģimenes var atpūsties un baudīt saules starus.
 5. Jaunums! Pasaules garākais Double Racer slidkalniņš! Ar garumu virs 200 metriem, šis ir ne tikai garākais Double Racer slidkalniņš pasaulē, bet arī viens no visuzraujošākajiem. Apmeklētāji var sacensties divatā pa šo unikālo slidkalniņu, kas piedāvā neaizmirstamu adrenalīna pieaugumu un izklaidi.

Tropical Islands Resort ir ideāls galamērķis bērniem un ģimenēm, kuri vēlas izbaudīt tropu paradīzi Eiropā, piedāvājot dažādas atrakcijas un aktivitātes visu gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Aquafan Riccione – Riccione, Itālija

Aquafan Riccione ir populārs ūdens atrakciju parks Itālijā, kas piedāvā dažādas atrakcijas un aktivitātes bērniem un ģimenēm. Šajā parkā var izbaudīt:

 1. Aizraujošie slidkalniņi, piemēram, Kamikaze un Twist: Aquafan piedāvā dažādus slidkalniņus, kas ir piemēroti gan lielajiem, gan mazajiem apmeklētājiem.
 2. Bērnu baseini ar ūdens atrakcijām un slidkalniņiem: Parks pievērš īpašu uzmanību saviem mazākajiem un pārdrošākajiem viesiem, piedāvājot trīs bērnu zonas ar trīs baseiniem, kas aprīkoti ar slidkalniņiem, kur ūdens maksimālais augstums ir 50 cm.

Visnozīmīgākā bērnu zona ir Arca Beach. Nedaudz tālāk no Arka pludmales atrodas Ziloņu baseins, kas ir piemērots ļoti jauniem bērniem. Bērni var sasniegt trīs baltos mini slidkalniņus, kas iznāk no Rozā ziloņa vēdera, izmantojot īpaši viņiem paredzētu koka tiltu.

Vēl viena bērniem paredzēta zona ir Antarktikas pludmale – baseins, kurā var spēlēties un izklaidēties kā dienvidpolā, slidot, bet bez ledus! To sargā lielais baltais lācis, kas uzrauga savus mazos draugus, kamēr tie droši nobrauc pa diviem paralēliem mini slidkalniņiem, kuru garums ir aptuveni 3 metri katram.

Aquafan Riccione ir ideāls galamērķis bērniem un ģimenēm, kuri meklē jautras ūdens atrakcijas un aktivitātes, kas ir paredzētas dažāda vecuma apmeklētājiem.

Slide & Splash, Lagoa, Portugāle

Slide & Splash ir viens no lielākajiem un aizraujošākajiem akvaparkiem Portugālē, kas atrodas Lagoa pilsētā. Parkā ir pieejami:

 1. Uzraujošie slidkalniņi, piemēram, Kamikaze un Black Hole: Šie slidkalniņi piedāvā adrenalīna piepildītus piedzīvojumus lielajiem un mazajiem apmeklētājiem.
 2. Bērnu ūdens pils ar slidkalniņiem un ūdens atrakcijām: Šī zona ir īpaši paredzēta mazākajiem apmeklētājiem, piedāvājot dažādus slidkalniņus un ūdens atrakcijas, kas ir droši un izklaidējoši.
 3. Peldbaseins ar mākslīgām viļņu radīšanas iespējām: Šis baseins ir ideāls atpūtas vietas meklētājiem, kuri vēlas izbaudīt pludmales sajūtu ar mākslīgām viļņu radīšanas iespējām.

Turklāt Slide & Splash piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, sauļošanās krēslus, ēnojumus, restorānus un suvenīru veikalus, lai padarītu apmeklētāju pieredzi vēl patīkamāku. Parkā bieži tiek rīkoti īpaši pasākumi un šovi, kas padara to par lielisku galamērķi ģimenes atvaļinājumam Portugālē.

Nobeigums

Šie 10 labākie Eiropas ūdens atrakciju parki, kas piemēroti apmeklēšanai ar bērniem, piedāvā neaizmirstamu pieredzi un jautru laiku visai ģimenei. Šie parki ir lieliska izvēle atpūtai un izklaidei karstās vasaras dienās, piedāvājot dažādas atrakcijas un aktivitātes gan lielajiem, gan mazajiem. Plānojiet savu nākamo ģimenes atvaļinājumu un apmeklējiet kādu no šiem aizraujošajiem ūdens atrakciju parkiem Eiropā!