Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Venēciju janvārī! Tiešie lidojumi no Viļņas no 19 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm pie San Marco laukuma tikai 78 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi: janvārī

26.-29.01. 19 EUR (piemēra datumi)

3* viesnīca Hotel Ateneo.

Viesnīca Ateneo atrodas nelielā venēciešu pagalmā, kas ir klusā ielā tikai 50 metru attālumā no teātra La Fenice. No šīs trīsstāvu vēsturiskās ēkas paveras skats uz tipisku kanālu.

Viesnīcas Ateneo numuros ir antīkas mēbeles, Murano lustras un baroka audumi. Katra numura cenā ir iekļauts bezmaksas bezvadu internets, bezmaksas ieeja Venēcijas kazino un viens kokteilis katrai personai.

Viesnīca Ateneo atrodas 100 metru attālumā no Svētā Marka laukuma. Tuvākā ūdens autobusu pietura ir Calle Valaresso/S.Marco. Tuvumā ir liela restorānu un veikalu izvēle.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm ar brokastīm – 117 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.