Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Tatriem ar AirBaltic! Tiešie lidojumi no Rīgas no 48 EUR turp un atpakaļ! Lidojums marta sākumā un 7 naktis 3* apartamentos tikai 195 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie AirBaltic lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

29.02.-7.03. (piemēra datumi)

3* viesu nams Miramonti Penzion.

Kūrortviesnīca Miramonti atrodas Visoke Tatri, 3,4 km attālumā no slēpošanas zonas un gaisa vagoniņa. Viesiem tiek piedāvāti ērti divvietīgi numuri (ar 1 gultu), “suite” numuri, studijas un dzīvokļi ar satelīttelevīziju, bezmaksas bezvadu internetu, ledusskapi un elektrisko tējkannu. Visos dzīvokļos un studijās ir pilnībā aprīkota virtuvīte un ēdamistabas zona.

Kūrortviesnīcā Miramonti viesu rīcībā ir slēpju glabātuves telpa. Kūrortviesnīcas restorānā var ieturēt brokastis un vakariņas.

Uz vietas pēc iepriekšēja pieprasījuma var iegādāties slēpošanas caurlaides.

Dzelzceļa stacija Horný Smokovec atrodas vien 50 metru attālumā. Vasarā viesiem tuvējā apkārtnē ir pieejamas daudzas pārgājienu takas. Viesi var doties arī ekskursijās pa Augstajiem Tatriem gida pavadībā.

Kūrortviesnīcai Miramonti ir uz vietas esoša bezmaksas privātā autostāvvieta.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 295 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.