Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Karpatiem janvārī un februārī! Lidojumi no Viļņas no 106 EUR turp un atpakaļ. Apartamenti 20 min. no pacēlāja no 12 EUR diennaktī no cilvēka, ceļojot divatā.

UIA lidojumi ar pārsēšanos Kijevā ar rokas bagāžu.

​Datumi: daudz janvārī un februārī (decembrī un martā nedaudz dārgāk)

Piemēra datumi: 14.-21.02.

Apartamenti HotelBugel.

Bukovelā, 2,1 km attālumā no pacēlāja Vityag 2, atrodas viesnīca HotelBugel, kuras viesiem ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Apkārtne ir iecienīta slēpošanas vieta. Uz vietas ir bezmaksas privātā autostāvvieta.

Katrā numurā ir televizors.

Pacēlājs Vityag P2 atrodas 2,1 km attālumā no naktsmītnes, savukārt pacēlājs Vityag 14 atrodas 2,3 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Ivanofrankivskas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 62 km attālumā no viesnīcas HotelBugel.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Bukovelā! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm no 179 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

1 komentārs(i)