Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Ņujorku ar Finnair! Lidojumi no Rīgas no 238 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 456 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Finnair lidojumi ar pārsēšanos Helsinkos – 265 EUR, Helsinkos un Londonā – 238 EUR turp un atpakaļ. Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

​Datumi: daudz no novembra līdz martam

11.-17.02. (piemēra datumi)

3* viesnīca Feather Factory Hotel.

Viesnīca Feather Factory atrodas Longailendas pilsētā.

Visos numuros ir televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, kā arī privāta vannas istaba ar vannu vai dušu.

Naktsmītnē ir diennakts reģistratūra. Viesnīcas darbinieki var jums ierādīt arī ielas autostāvvietu un maksas autostāvvietu. Viesi var bez maksas zvanīt uz tālsarunu numuriem.

Ņujorka atrodas 4,3 km attālumā no viesnīcas Feather Factory, savukārt Bruklina ir 6 km attālumā no naktsmītnes. Metro stacija, no kuras kursē satiksme uz Ņujorkas pilsētas centru, ir pieejama 10 minūšu pastaigas attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Lagvārdija lidosta, kas atrodas 7 km attālumā no viesnīcas Feather Factory.

Rajons Long Island City ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē klusumsērts sabiedriskais transports un atpūta pilsētā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 6 naktīm – 382 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.